موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سیلوووووووم
از شارژ خبری نیست ؟
(05-03-2015، 06:51 PM)fateme22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی لغو کنیم این بارسایی ک دیشب زدیمووو Huh.gif  Huh.gif  Huh.gif  Huh.gif

من ک شرکت نکردم گفتم کد تکراری مث بازی یوونتوس میده ولی شما بازم صبر کن شاید اس بیاد Dodgy.gif
(05-03-2015، 07:02 PM)Sara Re نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیلوووووووم
از شارژ خبری نیست ؟

س.فعلا نه Undecided.gif اگه باشه میزاریم Biggrin.gif
(05-03-2015، 07:02 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 06:51 PM)fateme22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک شرکت نکردم گفتم کد تکراری مث بازی یوونتوس میده ولی شما بازم صبر کن شاید اس بیاد Dodgy.gif

مرسی ک جواب دادی  Biggrin.gifدیگه داشتم فک میکردم من نامریی هستم
(05-03-2015، 07:03 PM)fateme22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2015، 07:02 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی ک جواب دادی  Biggrin.gifدیگه داشتم فک میکردم من نامریی هستم

خواهش.ن این فکرو نکن بچه ها ناراحت میشن Biggrin.gif
Biggrin.gif
دوستان مسابقات دیشب هنوزم میگن سریعتر کدو بفرست نمیدونم چه خبره
(05-03-2015، 07:09 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مسابقات دیشب هنوزم میگن سریعتر کدو بفرست نمیدونم چه خبره

از من میشنوی نفرست.چون بفرستی میگه کد درخواست موجود نیس.شارژگرفتی.جزو 3000 نفر نبودی و...
 شاید به جدیدا بده اونم با دردسر
یه روش واسه شارژای سه هزار نفری پیدا کردم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-03-2015، 07:02 PM)Sara Re نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیلوووووووم
از شارژ خبری نیست ؟

تا حالا که پنجشنبه وجمعه وروزهای تعطیل شارژ نبوده.