موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-03-2015، 06:15 PM)Taghvi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این کفش طلایی همون موقع ب من کد درست داده، الان دوباره هم برام ی کد دیگه فرستاد، زدم سالم بود Shy.gif
برای شما هم اینطوری شد ؟

برا منم از بازی یوونتوس اومد Biggrin.gif
این دوتا کد zaram ﻭ sarg هنوز شارژ میدن ؟
(07-03-2015، 06:15 PM)Taghvi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این کفش طلایی همون موقع ب من کد درست داده، الان دوباره هم برام ی کد دیگه فرستاد، زدم سالم بود Shy.gif
برای شما هم اینطوری شد ؟

چطوری گرفتی؟؟
چه اشتباهی کرده بودم امروز فهمیدم کد مسابقات 3 هزار نفره جدیدتر از ساعت 4 و نیم فعال بوده و سرگرمی هم اولش میداد حالا میگه عضو نشدید  Sad.gif
(07-03-2015، 06:17 PM)hxs نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کفش طلایی به اونایی که سالم داده بود هم دوباره میفرسته :))

خخخ ب منم دوبار داد هر دو سالم ب 3 تا خط
من که بدون شارژ 1000فرستاده بودم الانم بدون شارژ،کد شارژ برام فرستاد،معذرت خواهی هم کرد....خخخخخخ
(07-03-2015، 06:18 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای شما هم اینطوری شد ؟

چطوری گرفتی؟؟

خودش پیام فرستاد، من کاری نکردم.
(07-03-2015، 06:18 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه اشتباهی کرده بودم امروز فهمیدم کد مسابقات 3 هزار نفره جدیدتر از ساعت 4 و نیم فعال بوده و سرگرمی هم اولش میداد حالا میگه عضو نشدید  Sad.gif

سرگرمی به دوتا از سیم های من سریع زدم داد به سومی نداد
(07-03-2015، 06:18 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قابل توجه تسترهای گرامی
مسابقات از 4.5 ش میدن پس زودتر تست کنیم دیگه Biggrin.gif
چجوری بفهمیم تا حالا چندنفر کد رو فرستادن؟