موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-03-2015، 05:46 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv meid , ozv madr تبریک میگه ولی اینا شارژ نمیدن  Sad.gif

اینا که همیشه میگن شارژ ولی الکیه
(08-03-2015، 05:46 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی میگن عضو نیستین

آره تبریک میگن ولی خبری از شارژ نیس یا میگن کد موجود نیس Sad.gif
(08-03-2015، 05:44 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-03-2015، 05:39 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جريان اين كد ها چيه؟

127598495 رو بفرست به 73711167 یه کد میگیری وقتی سه نفرو با اون معرفی کنی 1000 شارز میده

ممنونم
لطفأ کد من رو هم بفرستین
خواهشأ

110570334
آیدا جون تایه هفته وقت داری کدت رو بدی به کسانی که عضو نیستن وبه ازای هر سه نفر یه شارژبگیری.
منم تست کردم فعلا نیومده چیزی.فرهاد بسته 1 و 2 جدید رو تست کن منم 3 و 4 و تست میکنم و ملودی اگه میتونی 5 و 6 رو تست کن.
امروز نوبت ساحله که استراحت کنه.این چند روز زحمت همه رو دوشش بوده.این بسته ها مال ساعت 6 به بعده
بچه ها یه مسابقه تبریک گفته بود به من ، رمز داده بود ولی پیام ناقص رسید ،رمز نیومد ، چیکار کنم؟
اینجا کد نذارید همه عضو هستن فایده نداره Lightbulb.gif  Lightbulb.gif  Lightbulb.gif
 سارا زنگ بزن 700
 استاد بسته ها تغییر نکرده؟من خیلیهاش رو تست زدم نبوده.بسته ها رو برام بفرست خصوصی تست کنم
moya از نیم ساعت پیش تبریک میگه