موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من حدوده یه ساله که با دستگاه بلوتوث اینترنت ایرانسل رو آوردم تو پی سی تجربشو دارم حتی 6 ماه بود که باهاش دانلود شبانه میکردم اگه کسی کمکی خواست بگه تا آموزششو بزارم
Sad.gif آقای cloner کجایی حوصلمون سر رفت بیا مثه دیروز مسابقه حدس تصویر همراه با شارژ بذار دیگه Sad.gif
سلام بر کاربران عزیز...روزتون بخیر Heart.gif
دوباره امروز چند مورد دیدم که دوباره کدهاشونو گذاشتن اینجا برای چندمین بار دارم میگم دیگه کدهاتونو نزارید اگه دوباره مشاهده کردم که کدهاتونو گذاشتید سریعا اخطار میدم Lightbulb.gif
محمد داشتم وسوسه میشدم ک کدم دوباره بذارما!
(28-03-2015، 03:48 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد داشتم وسوسه میشدم ک کدم دوباره بذارما!

پس خوب شد که گفتم Biggrin.gif
دوستان 15 فروردین روش گرفتن 420 مگ اینترنت 30 روزه به قیمت 3 هزار رو انتشار میدهم... Biggrin.gif
نسل نو اینترنت 1 گیگ رایگان هم میده ؟
کسی میدونه چرا نسل نو به تعداد روز هاش اضاف نمیشه؟؟؟
(28-03-2015، 04:45 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من اصلا نمیده که بخواد تاریخش زیاد شه
(28-03-2015، 05:46 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-03-2015، 04:45 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من اصلا نمیده که بخواد تاریخش زیاد شه

از 31 روز بیشتر نمیشه مگه نت 3 ماه بگیری بعد سیم کارت زیاد جمع کنی تا باهاشون نت بگیری تازه نت سه ماهه هم گرونه