موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-04-2015، 07:41 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستاننننننننننننن هنوزم میتونید از سامانه نسل نو اینترنت بگیرید؟اگ ن ک روشش رو بذارم

تاپیک 40مگ سوال کردم ولی جوابی نگرفتم راهی هست 40مگ گرفته باشیم بفرستیم به خط دیگه ؟به چه صورته؟
هفته ای که بدون شارژ شروع بشه تا آخرش معلومه دیگه چه خبره...بیشتر مسابقات تست کردم نبود... Undecided.gif
مجتبی ؟؟؟ Biggrin.gif ASUS
(04-04-2015، 07:58 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-04-2015، 07:55 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی ؟؟؟ Biggrin.gif ASUS

Biggrin.gif الان محروم میشیم باز  Tongue.gif

اگه تو مجتبی اخرین باری که بات تماس گرفتم بگو در مورد چی بات صحبت کردم؟
(04-04-2015، 08:04 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز شارژ بود یا نه

نه بابا شارژ نیس Sad.gif
(04-04-2015، 08:09 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میتونید یه گوشی اندروید برام بخرید همتون همگی

مگه نداری؟ Rolleyes.gif
برنامه آپ هنوز شارژ میده?
س امروز شارژ نیست؟ Undecided.gif
فروش شارژزیرقیمت
شارژ40تومنی 30تومن میدم
(04-04-2015، 07:29 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-04-2015، 07:24 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چند تا مسابقه تست کردم شارژ نداشت بقیه تسترها تست نکردید؟ Sad.gif

منم سه تا رو تست کردم حرفی از شارژ نزدن Sad.gif
مسابقه های nbard, ksafar, katere رو تست کردم  Undecided.gif

به من بگو چرا

تعارف ایرانی
فاریس را بهتر بشناسیم
نداشششششتتت.... من شارژم ته کشید =))))))))