موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خداکنه امروز شارژ هزاری باشه
انگل91
اونموقع قاطی کرده بود سیستمش ک اینجور میگفت
بدبختانه من همون موقع لغو کردم
(31-03-2015، 11:41 AM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انگل91

دوست عزیز،نام کاربریم آنجل91 هستش Wink.gif
خب من که همین دیروز این اتفاق برام افتاده،امروز هم که اصلا جوابش نمیاد،هیچ راه حلی نداره؟
(31-03-2015، 11:54 AM)angel91 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-03-2015، 11:41 AM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انگل91

دوست عزیز،نام کاربریم آنجل91 هستش Wink.gif
خب من که همین دیروز این اتفاق برام افتاده،امروز هم که اصلا جوابش نمیاد،هیچ راه حلی نداره؟
ببخشید عزیزم فک کردم آنگل هس.
من دیگه با نسل نو کاری ندارم.نمیدونم
اگه نسل نو رو لغو نکردید هنوز نت میده.....جوابش هم برای من نمیاد ولی اول 3g به 73711181 و بعد شماره تلفن و عدد 1 رو به 737459 ارسال کنید حله....
هی با این نسل نو داغ من تازه نکنید
تنها چیزی ک برا همه سیم کارتام لغو کردم همین بود
(31-03-2015، 12:39 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هی با این نسل نو داغ من تازه نکنید
تنها چیزی ک برا همه سیم کارتام لغو کردم همین بود

من وای فای دارم.نت ایرانسلم داغونه..با 2 تا سیم میتونم نت بفرستم برات.اگه خواستی تو خصوصی شمارتو بزاز
دوستان ارسال 1 737977 بعد 18شارژ میده.الان عضو بشی هم شارژ کم میکنه
(31-03-2015، 12:53 PM)na3rrr2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ارسال 1 737977 بعد 18شارژ میده.الان عضو بشی هم شارژ کم میکنه

نه برا عضویت و لغو کم نمیکنه
نزنید خبری از شارژ نیس.من تست کردم گفت:
از شروع مسابقات قبل از دیگران مطلع شوید،
اطلاع از لیست برندگان و مسابقات و بازیهای جدید
در خبرنامه مسابقات پیامکی با ارسال کد1371 به 8494

امتیاز کل: 0
**
خوش آمدید. شما عضو بازی سورپرایز شدید.تو این بازی قراره سعی کنیم همدیگرو سورپرایز کنیم!!
هر تصمیم درست 200 امتیاز.
امروز قراره یه روز خاص برای شما باشه، چون تصمیم دارید یکی از بهترین ها رو سوپرایز کنی. ترجیح میدی چه کسی رو سورپرایز کنی
4- پدر و مادرم
5- یه دوست صمیمی
برای لغو عضویت عبارت LAGHV را به 737977 ارسال کنید
قیمت هر سوال 120 تومان
پشتیبانی تیم سیب: 88542837