موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام بچه ها خوبید؟
یکی از دوستان قرار بود 15 فروردین اینترنت رایگان رو برامون بزاره فکنم 50 گیگ اینا بود حالا شایدم کمتر. یادتونه؟؟؟
خب اون دوستمون کجاس بیاد بزاره دیگه ما همگی منتطریم:-)
اینجا تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول هست لطفا برای بحث های در مورد نرم افزار آپ به تاپیک خودش برید Lightbulb.gif
تسترا کسی تست کرده؟؟ لیست مسابقات رو بزارید منم تست کنم
(04-04-2015، 04:49 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تسترا کسی تست کرده؟؟ لیست مسابقات رو بزارید منم تست کنم

ظاهرا امروز شارژی نیست
بکس گل ("اقا فرهاد,آقا احمد و أسما جان" واقعا ممنونم از راهنماییتون.مشکلم حل شد Heart.gif
50 مگ 1200 تومن روزانه ... *555*5*1*6#
من نتتتت میخواااااااااااااااااااامممممممممم :( پوسیدم دیگه
(04-04-2015، 04:40 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها خوبید؟
یکی از دوستان قرار بود 15 فروردین اینترنت رایگان رو برامون بزاره فکنم 50 گیگ اینا بود حالا شایدم کمتر. یادتونه؟؟؟
خب اون دوستمون کجاس بیاد بزاره دیگه ما همگی منتطریم:-)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-04-2015، 05:13 PM)واو نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نتتتت میخواااااااااااااااااااامممممممممم :( پوسیدم دیگه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حامد دلت خوشه ها همچین تبلیغ کردی 500 مگابایت با 3500 تومن! من خودم به 5 تا از کاربرا هر 160 مگ اینترنت رو به یک کارت شارژ 926 تومنی که نهایت اینجا 700 هم بیشتر نمیخرن دادم والا من با 4 تومن حاضرم 1 گیگ نت ایرانسل یک ماهه بدم  Biggrin.gif