موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-03-2015، 05:38 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از این vtn 5تا گرفتم یوهووووووووو

تازه فرستادی؟
737601که شارژ نمیده
فقط میگه خوش اومدید و اینا
آره 6 ب بعد ایشالا درسته
(29-03-2015، 05:40 PM)Sara Re نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737601که شارژ نمیده
فقط میگه خوش اومدید و اینا

شارژ میداد که یهو قاطی کرد باید منتظر موند ساعت 18 به بعد ببینیم چی میشه
دوستان کد مسابقه وطنم چی بود؟
ممد بی غم داش تسلیت
(29-03-2015، 05:38 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا اسنایپر چقدر فاصله دادی برای من یکیشو گفت عضو نشدید یکیشم گفت سیستم قادر به محاسبه مبلغ نیست. همچنین 5 تا گرفتین باید 5 تا اعتبار بدید Biggrin.gif
مرسی از همه
دوستان این مسابقه ک ازش5تا گرفتم یکی از سیم کارتام میگه عضو نشدی و عضو ک میشم میگه شما قبلا عضو بودی چیکار کنم؟
(29-03-2015، 05:42 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممد بی غم داش تسلیت

ممنون داداش....  Heart.gif
(29-03-2015، 05:43 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا اسنایپر چقدر فاصله دادی برای من یکیشو گفت عضو نشدید یکیشم گفت سیستم قادر به محاسبه مبلغ نیست. همچنین 5 تا گرفتین باید 5 تا اعتبار بدید  Biggrin.gif

فاصله هر سیم کارت 2دیقه
خخخخخخخخخخخخ خندم نمیومد ناموسن خندم گرف با این حرفت چشم اعتبار هم میزنم براتون مرسی