موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
40مگ الان میده
دوستان کد اینترنت نسل رو کسی داره دوباره بده یادم رفته !!
(01-04-2015، 11:46 AM)ebyboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
40مگ الان میده

آقا ابی من از دیروز عصر 40 مگ میزدم مینوشت فعال سازی با مشکل مواجه شده الانم که اصلا جواب نمیده نمیدونم برای بقیه هم همینطوره یا نه. نکنه دوباره برداشتنش  Sad.gif
سلام مگه هنوز کدهای کفش طلایی را میشه فرستاد?
(01-04-2015، 12:29 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم نمیدونم چند روز پیش پیام داد 1000 بفرستم ولی قبلش لغو کرده بودم و 1000 فرستادم جواب نداد دوباره لغو زدم Sad.gif
(01-04-2015، 12:33 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-04-2015، 12:29 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم نمیدونم چند روز پیش پیام داد 1000 بفرستم ولی قبلش لغو کرده بودم و 1000 فرستادم جواب نداد دوباره لغو زدم Sad.gif

یعنی اگر کسی کدمو بزنه حساب میشه?
(01-04-2015، 11:21 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام از پریشب همش این پیام واسم میاد من اصلا عضو این نشدم لغوم میکنم ولی دوباره فعال میشه فرداش
football مشترک گرامی عضویت شما در کانون هواداران فوتبال به صورت خودکار تمدید خواهد شد هزینه ماهانه3000ریال
لغو شماره گیری*350*3#
یکی کمکم کنم لطفا Sad.gif
ن باوا کفش طلایی نمیده.ساری خطت ایرانوله
(01-04-2015، 12:33 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-04-2015، 12:29 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم نمیدونم چند روز پیش پیام داد 1000 بفرستم ولی قبلش لغو کرده بودم و 1000 فرستادم جواب نداد دوباره لغو زدم  Sad.gif

دوبار باید 1000 رو فرستاد
ار سال عدد 1 به 737977
شارژ هزاری برای هزار نفر اول