موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یعنی هیچی نیست امروز Huh.gif
(31-03-2015، 06:48 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی هیچی نیست امروز Huh.gif

کلا اگر بخواهد از هفته دیگه اینجور باشه خیلی بد میشه خدا کنه فقط به خاطر این14روز تعطیلات اینجوری بوده و از هفته دیگه درست بشه
از 8 که شارژ اومد من امیدوار شدم اما انگار باز داریم به قحطی میخوریم....
(31-03-2015، 06:51 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب ایرانسل حرفه ای و دو روز اول برامون اب و دونه پاشید تا همه بفرستند و بعد اومد تلافی کرد
(31-03-2015، 06:54 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-03-2015، 06:51 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب ایرانسل حرفه ای و دو روز اول برامون اب و دونه پاشید تا همه بفرستند و بعد اومد تلافی کرد
یعنی ما مرغیم؟ Biggrin.gif
دوستان اگه دقت کنید از مسابقات جاری قبلی دو روز قبل هم فقط مسابقاتی که کد عددی دارند یعنی شعر یادت نره و سالم بمانید و همراه هوشمند که فقط کدهای عددی ارسالی به 737601 و 737602 و 737604 غیر از 8282 دارند شارژ داشتند متاسفانه تعداد مسابقات دارای کد ارسالی غیر 8282 کمه و فقط سکانس و مستطیل سبز و چند تا دیگه تنها کد عددی دارن که اونا هم تا جایی که من تست کردم چند تاشو شارژ نداشتن Biggrin.gif
هیچ کدوم نمیدن من اپراتورمگریه
(31-03-2015، 06:58 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-03-2015، 06:54 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی ما مرغیم؟ Biggrin.gif

نه من جسارت نکردم مثال زدم
سلام.مگ مرغ چشه Biggrin.gif
سیم جدید خریدم آیا کد هست بزنم براش Confused