موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها یکی سوال سلام اون شارژایی پنصدی چی شد
سلام من اینترنت رایگان نسل از 6خط زدم و از هر کدومشون 40مگ گرفتم واس خودم.بعد این بسته چند روز اعتبار داره؟
(02-04-2015، 10:29 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یکی سوال سلام اون شارژایی پنصدی چی شد

من ک اصلا کدم وارد نشد Angry.gif
واسه منم وارد نمیشه
(02-04-2015، 10:33 PM)ebyboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من اینترنت رایگان نسل از 6خط زدم و از هر کدومشون 40مگ گرفتم واس خودم.بعد این بسته چند روز اعتبار داره؟

18 روز از وقتی که زدی
سلام.چجوری از نسل نو نت رایگان بگیرم؟ کدش چیه؟
چجوری از زمان  بسته اینترنتم  با خبر  بشم؟؟؟
(03-04-2015، 12:27 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری از زمان  بسته اینترنتم  با خبر  بشم؟؟؟

*141*10#
سلام یه سوال اگه من کلکل خاموش بفرستم به 203060 اون موقع اگه کسی کد منو بزنه متوجه میشم اصلا اضافه میشه ؟
(03-04-2015، 12:44 PM)alireza.mir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه سوال اگه من کلکل خاموش بفرستم به 203060 اون موقع اگه کسی کد منو بزنه متوجه میشم اصلا اضافه میشه ؟

دوست عزیز بله میشه من قبلا لغو نمیکردم بعد کلکل پیام میداد و چون خطم شارژ داشتم از شارژ کم میکرد ولی بعدش لغو میکردم و خودش اگه 3 نفر عضو شن پیام میده که بعنوان مثال 22 نفر از دوستات رو دعوت کردی و باید بعدش ک 1000 بفرستی و بعد که کد شارژ داد دوباره میتونی لغو کنی اگرم خطت شارژ نداره یا شارژش کمتر از 200 هست میشه لغو هم نکنی و حتی اگه پیام هم نداد بعده لغو ک 1000 بفرستی کد شارژ میده و اگه فقط 3 نفر عضو شده باشن دو بار ک 1000 بفرستی همون کد قبلی رو دوباره میده Wink.gif