موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ااا من از وطنم هم هیچی نگرفتم یکی شو سریع کدشو زدم گفت عضو نشدید بعد انجمن گذاشتم Sad.gif
هر دو مسابقه ای که امروز شارژ میدن و یهو قاطی کردند یا فقط به سه هزار نفر اول میدن یا بعد ساعت 18 میدن
(29-03-2015، 05:31 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ااا من از وطنم هم هیچی نگرفتم یکی شو سریع کدشو زدم گفت عضو نشدید بعد انجمن گذاشتم  Sad.gif

خوب وقتی میگه عضو نشدید باید شمارشو بزدید و دوباره vn 128 را بزدید من دو تا گرفتم ولی قاطی کرد و میگفت سیستم قادر به محاسبه نیست در حالیکه شارز زیاد داشتم
(29-03-2015، 05:32 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-03-2015، 05:31 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ااا من از وطنم هم هیچی نگرفتم یکی شو سریع کدشو زدم گفت عضو نشدید بعد انجمن گذاشتم  Sad.gif

خوب وقتی میگه عضو نشدید باید شمارشو بزدید و دوباره vn 128 را بزدید من دو تا گرفتم ولی قاطی کرد و میگفت سیستم قادر به محاسبه نیست در حالیکه شارز زیاد داشتم

برای منم یکی همین پیغام سیستم قادر به محاسبه نیست رو داد و مینویسه دلیلش یا کمبود شارژ یا شلوغی سیستم هست که خطم شارژ داشت و احتمالا دومین مورد شلوغی دلیلش بوده Biggrin.gif
vtn ک اسم 3 هزار نفر اولو نیاورد گفت تا نیمه شب 9 فروردین Wink.gif
(29-03-2015، 05:36 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-03-2015، 05:32 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای منم یکی همین پیغام سیستم قادر به محاسبه نیست رو داد و مینویسه دلیلش یا کمبود شارژ یا شلوغی سیستم هست که خطم شارژ داشت و احتمالا دومین مورد شلوغی دلیلش بوده  Biggrin.gif

اره دیگه
من از این vtn 5تا گرفتم یوهووووووووو
(29-03-2015، 05:36 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
vtn ک اسم 3 هزار نفر اولو نیاورد گفت تا نیمه شب 9 فروردین Wink.gif

میدونم قبلا هم گفتم شاید ترفند جدید ایرانسل در سال جدید باشه که نگه به 3 هزار نفر اول ولی به نظرم 18 به بعد درست میشه
شمارش 84826
(29-03-2015، 05:38 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از این vtn 5تا گرفتم یوهووووووووو

نوش جونتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت Biggrin.gif