موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مسابقه امروزچی بود؟
(29-03-2015، 09:20 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه امروزچی بود؟

ارسال 1 به 737601
adost و vtn که هردو فقط شارز کم کردن
(29-03-2015، 09:14 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-03-2015، 09:12 PM)daniel نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گل یه کد بود میزدیم تمام مسابقات لغو میشد اونو کی بلده ؟

stop  رو بفرست 8282 میگه کدوم مسابقات عضوی لغو کن Wink.gif

دستت درد نکنه انجامش میدم اگر کمک خواستم ازتون کمک میگیرم
سلام دوستان..امشب شارژ هست....؟؟؟در ضمن این نسل نو کار نمیکنه هرچی اس میدم جوابش نمیاد...برای همه همینطوری هست؟؟ممنون
(29-03-2015، 09:32 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان..امشب شارژ هست....؟؟؟در ضمن این نسل نو کار نمیکنه هرچی اس میدم جوابش نمیاد...برای همه همینطوری هست؟؟ممنون

واسه منم نمیاد جوابش
لغوشم میکنم جوابش نمیاد
(29-03-2015، 09:37 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-03-2015، 09:34 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-03-2015، 09:32 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه منم نمیاد جوابش
لغوشم میکنم جوابش نمیاد

دوست عزیز اگه عبارت لغو رو فرستادید دیگه هیچ وقت نمیتونید با اون سیم کارت نت رایگان از نسل نو بگیرید 

اصلا اینترنت نتونستم بگیرم. کلا جوابی از سیستمش نمیاد....
چطوری میشه کد مسابقه کفش طلایی رو بدست اورد؟هرچی میزنم جواب نمیده Sad.gif
(29-03-2015، 09:34 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه منم نمیاد جوابش
لغوشم میکنم جوابش نمیاد

لغوش نکن...شاید سیستم مشکل داره..ولی اگه لغو کردی که تموم شد
(29-03-2015، 09:41 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری میشه کد مسابقه کفش طلایی رو بدست اورد؟هرچی میزنم جواب نمیده Sad.gif

همون کد قبلیاس آجییی
.
دوستان یه بازی جدید اضافه شده بنام سورپرایز با ارسال 1 به 737977 و نوشته کارت شارژ برا 5000 نفر اول که عضو بازی بشن و شروعش فرداست منکه عضو شدم پیامی نیومد Sad.gif