موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بذار هر چی باشه امتحان کنم
(30-03-2015، 05:48 PM)mario8344 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوتا شارژ داد واردم شد
سومی گفت کد صحیح نیست چند بارم زدم بعد لغو کردم بعد دوباره کد رو زدم میگه مهلت شارژ به پایان رسید

همراه هوشمند میگه مهلت تموم شده اینا که الان 3 هزار نفری نیستن  Sad.gif
توجه: دور جدید مسابقات ایرانسل در سایت ایرانسل برای همراه هوشمند نوشته 6000 کارت شارژ 500 تومنی فکر کنم نباید اینقدر زود میذاشتم لابد باز پخش شده 6000 نفر شدن  Sad.gif قبلا 3 هزار نفر اول بود امسال کردن 6 هزار نفر اول  Sad.gif
(30-03-2015، 05:55 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-03-2015، 05:48 PM)mario8344 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوتا شارژ داد واردم شد
سومی گفت کد صحیح نیست چند بارم زدم بعد لغو کردم بعد دوباره کد رو زدم میگه مهلت شارژ به پایان رسید

همراه هوشمند میگه مهلت تموم شده اینا که الان 3 هزار نفری نیستن  Sad.gif
توجه: دور جدید مسابقات ایرانسل در سایت ایرانسل برای همراه هوشمند نوشته 6000 کارت شارژ 500 تومنی فکر کنم نباید اینقدر زود میذاشتم لابد باز پخش شده 6000 نفر شدن  Sad.gif قبلا 3 هزار نفر اول بود امسال کردن 6 هزار نفر اول  Sad.gif

من همین الان همراه هوشمند کد گرفتم،درست هم بود Biggrin.gif
مثل پارساله ببین 6000کارت پونصدی میشه 3000تا هزاری. زرنگ شده.از این طریق دو برابر پول ب جیب میزنن
آقا سجاد خودم دیدم جشنواره فصل ورزش هست
737865 بعد از 1 چی بفرستیم
سلام دوستان آیا مسابقه ای هست که شارز بدهد؟
دوستان چقد شارژ میره اونوقت
اینترنت رایگان بعد اینکه شماره رو می فرستم دیگه جوابی نمیاد،کسی میدونه راه حلش چیه؟
20145 شارژ نمیده نزنید