موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-03-2015، 10:16 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سر زمین من میده

کدش میدی؟
اره قبلی به همه شارژمیده
(28-03-2015، 09:34 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هرکی پیام میفرسته جوابش نمیاد یبار laghv رو به 737602 بفرسته بعد عدد 1رو بفرسته ب 737602 درست میشه

باز هم نشد
جواب شرکت در مسابقه و شما برنده کارت شارژ شدید سریع میده ولی جواب 122 نمیده Sad.gif تا 12 شب وقت داره
با سلام . به من هم شارژ نداد
به من شارژداد البته باتاخیر مثلا10دقیقه شد...
دوباره بفرستیم میترسم بگه شما شارژ دریافت کردین دیگه نده... فعلا لغوش نمیکنیم تا ببینیم چی میشه 5 دقیقیه تا نیمه شب Biggrin.gif
(28-03-2015، 10:09 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه سیمکارتم شارژ نداشت که 122 رو فرستادم بعد نگاه کردم تا شارژ ندارم.بعد که 120 انتقال دادم 122 رو فرستادم وی گفت شما شاژ خود را دریافت کردید Sad.gif
دقیقا برا منم یه سیم کارتم همینطور شد چقدر نامردیه قبلا اگه شارژ سیم کارت کم بود میگفت موجودی کافی نیست ولی اینبار جواب نمیداد بعد شارژ کردم دوباره لغو کردم کد رو زدم گفت شما گرفتید! Sad.gif Biggrin.gif
هنوز میده؟
کاش یکی بهم خبر داده بود.چقد اعصابم خورد شد
مرسي بابت شارژ Biggrin.gif
من قبل دوازده زدم اما هرجی وایسادم نداد بهم Sad.gif