موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کسی تست کرده ببینه کدهای پونصدی ک وارد نمیشدن، الان وارد میشن یا ن ؟
میگه کد صحیح نیست یا میگه مهلت تموم شده
آخیش چه خوبه تاپیک خلوت. Biggrin.gif آقا ناصر اگه بگه کد صحیح نیست که نمیشه! چون خبر بد اینه که همه مسابقات نام نبر! (جز دو مسابقه) امسال کارت شارژ 500 تومنی برای 6000 نفر اول گذاشتن Undecided.gif
(31-03-2015، 10:05 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخیش چه خوبه تاپیک خلوت. Biggrin.gif  آقا ناصر اگه بگه کد صحیح نیست که نمیشه! چون خبر بد اینه که همه مسابقات نام نبر! (جز دو مسابقه) امسال کارت شارژ 500 تومنی برای 6000 نفر اول گذاشتن  Undecided.gif

حالا که شده منم دو تا کد شارز دارم که میگه کد صحیح نیست تازه همون دقایق اول که اعلام شد شارز دارند گرفتم
(31-03-2015، 10:11 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فرهاد من هنوز وارد نکردم آخه 500 تومنیا قبلا روز بعد یا حتی دو روز بعد فعال میشد Sad.gif

خوب وارد کنید تا بفهمید چندتاش وارد میشه و چندتاش وارد نمیشه البته برای بعضی خطها همون موقع وارد شد ولی برای بعضی خطها نه
این امضای ما درست شد ساحل ببین.بعدشم پ بدبخت شدیم.همش پنصدی ب جز2تا
من دوتا کد دارم پونصدی.هر دوشونو دیروز زدم نداد.الان زدم ندادند.بدبختی دیگه اینه ک پراکسی اینترنت رایگانمون داره میپوکه
آقا فرهاد و آقا ناصر من هنوز وارد نکردم آخه 500 تومنیا قبلا روز بعد یا حتی دو روز بعد که عصرش مسابقه شارژ 500 تومنی نداشت فعال میشد و شاید تعطیلات هست بعد 13 فعال بشه! Sad.gif درغیر اینصورت دوستان باید زنگ بزنن پشتیبانی مسابقه دیروز یعنی همراه هوشمند 737604 با شماره تلفن پشتیبانی: 89515253 با گذاشتن پیش شماره کد تلفن تهران 021 در ابتدا برای شهرستانها و مانند سری قبل برای کفش طلایی که کد اشتباه داده بود پیگیری کنن   Biggrin.gif
نه باوا ولش واس 500تومن
آقا ناصر اکثر مسابقات از این به بعد 500 تومنی شده اگه این وارد نشه بقیشون هم وارد نمیشه ولی بنظرم سامانه پرداختش 5 شنبه و جمعه ها که شارژ نباشه فعال بشه Biggrin.gif