موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان 40 مگابایت الان فعال هست من الان 4 تا با 2 تا خط گرفتم  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif
(30-03-2015، 11:26 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 40 مگابایت الان فعال هست من الان 4 تا با 2 تا خط گرفتم  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

سلام دوست عزیز شما قبلا لغو کرده بودید که الان تونستی بگیری؟
9:30 صبح این پیام اومده(من خودم نزدم) : شارژای هزار تومنی برای هز نفر اولی که جواب را به 937977 بفرستند
کدامیک را بیشتر دوست داری؟

1. زندگی پر هیجان
2. زندگی آرام
ما ک شانسی نداریم.لغو کرده بودم
تست کنندگان ببیند.راسی این نوع شماره ها اکثرن شارژ خورن
(30-03-2015، 11:50 AM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9:30 صبح این پیام اومده(من خودم نزدم) : شارژای هزار تومنی برای هز نفر اولی که جواب را به 937977 بفرستند
کدامیک را بیشتر دوست داری؟

1. زندگی پر هیجان
2. زندگی آرام

فرستادم جواب نداد
نزنید
(30-03-2015، 11:54 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سجی واس اولین باربهت اعتباردادمه Biggrin.gif
مجی کم خصوصی بحرف Angry.gif بیتلبیت

چشم اسی  Biggrin.gif
مرسی که جواب دادی!
(30-03-2015، 11:26 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جوری با دوتا خط چهارتامیگیرین؟من دو تا میگیرم.یعنی نمیشه بیشترگرفت.میشه بگین چه جوریه
یک نفر برای من فعاال کنه.من لغو کردم.ی 40مگ.خواهش