موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-03-2015، 06:38 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-03-2015، 06:35 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv adost میگه باید سیستم محاسبه کنه و ozv vtn میگه عضو خراب شده نشدی ولی 1 به فلان شماره میده

سیستم محاسبه کنه در این مواقع احتمال شارژ نداری و اینکه ارسال 1 به 737601 به راحتی شارز میده

ادمین الکی میگه شارژداشتم سیستمش مشکل داره
یه خطمو روشن کردم برام پیام اومد کد شارژ شما ...
منم فقط ویرایش زدم و ستاره بهش اضافه کردم و اوکی زدم ولی گفت فرمت اشتباهه حالا هرچی میگردم پیامه نیستش Biggrin.gif Biggrin.gif گریه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالا با بعضی از شماره ها مشکل پیدا میکنه در این صورت بهتره بیخیالبشید تا شارژتون بیشتر مصرف نشه ولی به 90 درصد افراد شارژ داده
(29-03-2015، 06:41 PM)na3rrr2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون دوتا فقط باید اول عضو بشی بعد 10 دقیقه کد دریافتشو بفرستی.چون سیستمشون شلوغه شاید شماره شما دیر ثبت بشه.من ک گفتم

به شما شارژداد؟
دوستان یه چیزی این دوتا مسابقه اگه یادتون باشه از اونایی ک بگیر نگیر داره ممکنه شارژبده ممکنه نده
دوباره۱۱۷رو بفرس ب۷۳۷۶۰۱ کدتو مجدد میده داداشی
ســـــــــــــلام
من همین الان از 737601 دو تا شارژ گرفتم Biggrin.gif
مسابقه دیگه ای شارژ نمیده؟ Shy.gif Biggrin.gif
مرســـــی Heart.gif
خودم الان امتحان ک نکردم.ولی قبلا ج میداد واس.
حالا تو فکرم که بزنم یا نه...خخخخح
(29-03-2015، 06:45 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ســـــــــــــلام
من همین الان از 737601 دو تا شارژ گرفتم  Biggrin.gif
مسابقه دیگه ای شارژ نمیده؟ Shy.gif  Biggrin.gif
مرســـــی Heart.gif
شارژهای امروز 9 فروردین 1394

ارسال عدد 1 به 737601 و سپس ارسال 117 به 737601 و سپس laghv به 737601

ارسال ozv vtn به 8282 و سپس vn 128  به 8282 و سپس l vtn به 8282

ارسال ozv adost به 8282

اولش هر سه راحت شارز میدادند ولی فقط اولی شارژ میده
فرح چ طوری 2تا گرفتی
(29-03-2015، 06:47 PM)na3rrr2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرح چ طوری 2تا گرفتی

با دو خط دیگه