موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوست عزيز
آرزو دارم نوروزي که پيش رو داري
آغاز روزهايي باشد که آرزو داري
-
فروردين ماه 94
به سوالات مسابقه شعريادت نره پاسخ بده و وارد قرعه کشي لپ تاپ Acer شو!
ماه فروردين از گنج گهر يافت مگر؟
1.در نغمه هر چلچله پيغامي هست
2.که بياراست همه روز زمين را به گهر؟
لغو:ارسال
laghv
به737601
120تومان
پشتيباني:89515253
اپسا
این واسم اومد یعنی به من نمیده؟؟؟ Undecided.gif
(29-03-2015، 04:46 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز
آرزو دارم نوروزي که پيش رو داري
آغاز روزهايي باشد که آرزو داري
-
فروردين ماه 94
به سوالات مسابقه شعريادت نره پاسخ بده و وارد قرعه کشي لپ تاپ Acer شو!
ماه فروردين از گنج گهر يافت مگر؟
1.در نغمه هر چلچله پيغامي هست
2.که بياراست همه روز زمين را به گهر؟
لغو:ارسال
laghv
به737601
120تومان
پشتيباني:89515253
اپسا
این واسم اومد یعنی به من نمیده؟؟؟ Undecided.gif

فعلا لغوش کن تا ببینیم بعد ساعت 18 میده یا نه
برای منم پیام مملی اومد حرفی از شارژ نزد
فعلا نزنید تا ببینیم نیم تا یک ساعت دیگه بازم میده یا نه
اره منم میزنم دیگه تبریک نمیگه نکنه شارژ فقط برای 3000 نفر اول بوده تموم شده من فقط دو تا گرفتم و دیگه کد میفرستادم جواب نمیداد یا مینوشت 18 به بعد  Sad.gif
واسه منم همین پیام اومدش ب قول ساسی ما شانس نداریم Biggrin.gif
(29-03-2015، 04:50 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره منم میزنم دیگه تبریک نمیگه نکنه شارژ فقط برای 3000 نفر اول بوده تموم شده  Sad.gif

شاید ترفند جدید امسال ایرانسل اینه که نمیگه به 3یاهزار نفر اول و هر کی زودتر زد بهش میده شاید هم 18 به بعد درست بشه
لغو کردم
(29-03-2015، 04:51 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-03-2015، 04:50 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره منم میزنم دیگه تبریک نمیگه نکنه شارژ فقط برای 3000 نفر اول بوده تموم شده  Sad.gif

شاید ترفند جدید امسال ایرانسل اینه که نمیگه به 3یاهزار نفر اول و هر کی زودتر زد بهش میده شاید هم 18 به بعد درست بشه

نه آقا فرهاد مسابقات سالم بمانید و شعر یادت نره و غیره که شماره هاشون شبیه هم هست 737601 و 737602 و فقط عدد اخر فرق داره همیشه سیاستشون مثه هم بود و دیشب که تا 24 بوده این چرا اینطوری شد  Sad.gif
چقدر شما کم حوصله هستین صبر کنین تا 6 اگه 3 هزار نفر اول بود خودش مینوشت شاید سامانه خراب شده