موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یه سوال دیگه:قضیه این نسل نو چیه؟نت میده یا شارژ میده برای خرید نت؟
چون شنیدم که از e charge پیام میاد وقتی نت رو فعالش کنید.
الان از yasin vtn meid رو 2تا سیمکارتم اس
اومده روهم 720 کم کرده بعد لغو ک میزنم میگه عضو نشدید واسه کسی ایجور شد؟؟
(31-03-2015، 05:04 PM)imantf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان از  yasin vtn meid  رو 2تا سیمکارتم اس اومده روهم 720 کم کرده بعد لغو ک میزنم میگه عضو نشدید واسه کسی ایجور شد؟؟

شما باید قبل از 12 شب لغو میکردین
(31-03-2015، 05:04 PM)imantf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان از yasin vtn meid رو 2تا سیمکارتم اس
اومده روهم 720 کم کرده بعد لغو ک میزنم میگه عضو نشدید واسه کسی ایجور شد؟؟

وقتی اینجوری میشه میگن باید دوباره عضو شد و سپس لغو کرد خودم تست نکردم با اینکه برای منم پیام از بعضی مسابقات زیاد میاد Sleepy.gif
الان از  yasin vtn meid  رو 2تا سیمکارتم اس اومده روهم 720 کم کرده بعد لغو ک میزنم میگه عضو نشدید واسه کسی ایجور شد؟؟
هر کدومش دوباره عضو شو بعد لغو کن
تشکر از راهنمایی هاتون
سلام من دوتومن شارژ ریختم توگوشیم ایرانسل اس داد 18349 تومان شارژ نوروزی مکالمه ولی وقتی زنگ زدم ازشارژ اصلیم کم کرد باکد
ستاره 141ستاره27مربع روکه زدم اون شارژ ثابته؟؟چررا؟
(31-03-2015، 05:13 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من دوتومن شارژ ریختم توگوشیم ایرانسل اس داد 18349 تومان شارژ نوروزی مکالمه ولی وقتی زنگ زدم ازشارژ اصلیم کم کرد باکد
ستاره 141ستاره27مربع روکه زدم اون شارژ ثابته؟؟چ
نباید اینجوری بشه اگر دیدی دوباره از شارژ اصلیت کم شد زنگ بزن 700
(31-03-2015، 05:13 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان این اعتبار نوروزی مال زمانی هست که شارژ نداری...چون دو تومن ریختی به ازای هر دو تومن دو تومن شارژمیدن... البته ممکن هست هم زمان از هر دوتاش کم بشه Wink.gif
(31-03-2015، 05:14 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان این اعتبار نوروزی مال زمانی هست که شارژ نداری...چون دو تومن ریختی به ازای هر دو تومن دو تومن شارژمیدن... Wink.gif

نه اشتباه نکنید من خودم دو تومن شارژ کردم و جدای این دو تومن که شارز کردم بازم شارژ د اشتم و از شارز هدیه میرفت