موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بوچی؟
(03-04-2015، 09:45 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محدودیت زمانی بسته های نسل نو برداشته شده

چطوری؟؟؟
برا من که نت فعال میکنم 3 روز اضاف نمیشه
یا 1 روز اضاف میشه یا اصن نمیشه
(03-04-2015، 10:04 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-04-2015، 09:45 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟؟؟
برا من که  نت فعال میکنم 3 روز اضاف نمیشه

برای شما تا چندم اعتبار داره؟؟من که هر  وقت میزنم همچنان اضافه میشه بهش
(03-04-2015، 10:51 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-04-2015، 10:04 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟؟؟

مثلا امروز تا 12 اردیبهشت وقت داشت با 2 تا سیم فعال کردم بجا اینکه زمانش بشه تا 18 اردیبهشت ،1 روز بهش اضاف شد...شد تا 13 اردیبهشت

چند روزه اینجوری شده
(04-04-2015، 12:05 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-04-2015، 10:51 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟؟؟

مثلا امروز تا 12 اردیبهشت وقت داشت با 2 تا سیم فعال کردم بجا اینکه زمانش بشه تا 18 اردیبهشت ،1 روز بهش اضاف شد...شد تا 13 اردیبهشت

چند روزه اینجوری شده

ولی من هر وقت میزنم 3 روز اضافه میشه ..الانم فکر کنم تا 21 اردیبهشت اعتبار داره
پوووف سلام امروز چیزی خواهیم داشت؟؟؟ من بیرون نمیرم شارژ و نت تعطیلم وا3 همین...اعصابم خیلی بهم ریخته...
فروش شارژباتخفیف ویژه.هرکسی میخاد پیام بده Biggrin.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif شارژ
چقد تخفیف
50تومن شارزباخط ب خط45تومن میدم
شارژای زیر10تومن وهزارتومن تخفیف میدم باخط ب خط Biggrin.gif