موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ج ندادن بعدا زنگ بزن
(01-04-2015، 01:18 PM)ebyboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن باوا کفش طلایی نمیده.ساری خطت ایرانوله

اره ایرانسلم Sad.gif
آقا سجاد هر کاری کنین راه حلی نداره ایرانسل زرنگ تر از این حرفاست خودش از دستی چند ماهه مسابقات این مدلی کرده میگه عضو نیستین. قبلا که خلوت تر بود بعدی که میگفت عضو نیستین لغو میکردیم یا بدون لغو بار بعد کد عددی رو میفرستادیم یا 10 دقیقه زمان بین عضویت و فرستادن کد میدادیم شارژ میداد حالا اگه لغو کنیم حتی دیگه پیام تبریک شارژ هم نمیفرسته و دروغی میگه کد شارژ گرفتید  Sleepy.gif
ساری جون ی لحظه اون پیامی را ک از اون شماره میاد را اینجا بزار.

سجی تو دیگه چرا مگه نفهمیدی
چی کار کنیم...باید20:30ببریم پخش کنیم.خخخخ
نه من کلن مسابقات 500را نمیزنم.امتحان هم نکردم حتی.ولی 1ماه پیش تو گوشی همسایمون ج داد.هزاری بود
(01-04-2015، 11:21 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام از پریشب همش این پیام واسم میاد من اصلا عضو این نشدم لغوم میکنم ولی دوباره فعال میشه فرداش
football مشترک گرامی عضویت شما در کانون هواداران فوتبال به صورت خودکار تمدید خواهد شد هزینه ماهانه3000ریال
لغو شماره گیری*350*3#
یکی کمکم کنم لطفا Sad.gif

دقیقا اینو میده Sad.gif
(01-04-2015، 01:35 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-04-2015، 12:33 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-04-2015، 12:29 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مگه هنوز کدهای کفش طلایی را میشه فرستاد?

منم نمیدونم چند روز پیش پیام داد 1000 بفرستم ولی قبلش لغو کرده بودم و 1000 فرستادم جواب نداد دوباره لغو زدم  Sad.gif

دوبار باید 1000 رو فرستاد

آقا حمید دوبارم فرستادم فایده نداره اصلا جوابی نمیاد حتی کد دیگری فرستادم و لغو زدم بازم جواب نداد ولی دیروز پیام تبریک 1000 بفرست از شماره 737450 اومد نمیدونم چرا بجای 201421 از 737450 پیام داد که دوستات کمکت کردن شارژ 1000 برنده بشی
قبلان ک با *140*7*6#لغو میشد
اقا سجاد دیروز گفتید که یه برنامه هست که شارژ ماهانه میده ... اسم برنامه رو بی زحمت میگید?