موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-03-2015، 08:41 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که چه طور نت ایرانسل رو تو pc استفاده کنم
سیستم عامل گوشی جاوا هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

آقای ام منم این سوال رو چند ساله میپرسیدم و از دوستان میگفتن با کابل یو اس بی میشه گوشی به پی سی وصل کرد و حتی گوشی بعنوان مودم استفاده کرد و یک سری میگفتن نرم افزار مخصوص گوشی باید در کامپیوتر نصب کرد ولی برای من که جواب نداد و فکر کنم تنها راهش استفاده از مودم سیم کارت خور باشه که اونم من قبلا گرفتم ولی چون قیمت بسته نت ایرانسل و همراه اول گرون بود استفاده نکردم و دادمش رفت  Sad.gif
(27-03-2015، 10:44 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-03-2015، 08:41 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیستم عامل گوشی جاوا هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

آقای ام منم این سوال رو چند ساله میپرسیدم و از دوستان میگفتن با کابل یو اس بی میشه گوشی به پی سی وصل کرد و حتی گوشی بعنوان مودم استفاده کرد و یک سری میگفتن نرم افزار مخصوص گوشی باید در کامپیوتر نصب کرد ولی برای من که جواب نداد و فکر کنم تنها راهش استفاده از مودم سیم کارت خور باشه که اونم من قبلا گرفتم ولی چون قیمت بسته نت ایرانسل و همراه اول گرون بود استفاده نکردم و دادمش رفت  Sad.gif

سلام

خانم ساحل عزیز اگه PC شما مجهز به بلوتوث و وای فای باشه میتونید از اینترنت ایرانسل بدون نیاز به کابل استفاده کنید.
سلام
دوستان کفش طلایی برای هر خط بیشتر از ده تا شارژ هم میده ؟
(27-03-2015، 11:03 PM)shahramm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کفش طلایی برای هر خط بیشتر از ده تا شارژ هم میده ؟

نوچ
سلام من 10000 بيامكو فعال كردم ولي داره از حسابم كم ميكنه چيكار كنم
(27-03-2015، 11:31 PM)الهام بانو نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من 10000 بيامكو فعال كردم ولي داره از حسابم كم ميكنه چيكار كنم

میگن با700 تماس بگیری پیگیری میکنن
(27-03-2015، 10:54 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-03-2015، 10:44 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیستم عامل گوشی جاوا هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

خانم ساحل عزیز اگه PC شما مجهز به بلوتوث و وای فای باشه میتونید از اینترنت ایرانسل بدون نیاز به کابل استفاده کنید.
seting>>wireles and network>>>more>>tethering and hot spot>>>usb tethering  bayad tik bezanid  ta fh pc az net gushi estefede koni
(27-03-2015، 02:17 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حامد شرایط طرح عیدی اول از همراه اول رو میذارم که نوشته اینترنت هم میشه:
شرايط طرح:
   این عیدی بصورت اعتبار داخل شبکه بوده و مشترک می تواند برای مکالمه(داخل شبکه)، پیامک(داخل شبکه) و اینترنت از آن استفاده نماید.
   امکان خرید سایر بسته ها و یا استفاده از سرویس های ارزش افزوده، تماسهای رومینگ و خارجه با این اعتبار امکانپذیر نمی باشد.

همچنین من تنظیمات نصب کردم و الان گوگل زدم وصل شد پس نشون میده با اون هدیه بدون خرید بسته اینترنت میشه وصل شد فقط نمیدونم آیا باید مانند ایرانسل بعد از نصب تنظیمات با نام 1234 ذخیره کرد یا نه البته یکجا در همون قسمت اینترنت گفته باید با وارد کرد رمز 1234 یا پین تنظیمات رو ذخیره کرد که منظورشو نفهمیدم آیا باید با شماره 4 رقمی پین هر سیم کارت تنظیمات رو ذخیره کرد یا 1234! متنش رو میذارم:

در صورتي كه گوشي شما قابليت اتصال به شبکه اينترنت همراه را داشته باشد، مي‌توانيد با وارد کردن شماره خود در اين قسمت، تنظيمات گوشي خود را دريافت کنيد. با اين کار، تنظيمات به صورت خودکار توسط سيستم، با استفاده از يك ‌پيام کوتاه  براي گوشي شما ارسال خواهد شد. پس از دريافت پيام کوتاه و وارد كردن رمز PIN) ۱۲۳۴) تنظيمات را در گوشي خود ذخيره نماييد.

تنظیمات که فرستاد برای ذخیره باید رمز1234 وارد کنید Tongue
آقا حامد بدون رمز ذخیره کرده بودم هربار خطمو عوض میکنم بعدش رمز دلخواه 4 رقمی میدم و نصب میزنم وصل میشه  Sad.gif
سلام
این نسل نو هم داره کارایی میکنه ها

اینترنت رایگانشو من دیروز با 2 تا سیم فعال کردم به تعداد روزاش اضاف نشد!!
امروزم فقط 1 روز اضاف شد!
ایرانسل کیصافط