موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان امتحان کنید من شارژم تموم شده.
):
(01-04-2015، 01:52 PM)ebyboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ار سال عدد 1 به 737977
شارژ هزاری برای هزار نفر اول

حرفی از شارژ نزد دوست عزیز
پ فک کنم از ساعت 18 ب بعد میده.کجاست تست کننده گان بیان ببینن
(01-04-2015، 01:52 PM)ebyboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ار سال عدد 1 به 737977
شارژ هزاری برای هزار نفر اول

آقا ابی این همون مسابقه سورپرایز هست که من کدشو اینجا 9 فروردین گذاشتم و شروع بازیش نوشته بود 10 فروردین به 5000 نفر اول که عضو بازی سورپرایز بشن شارژ میده ولی دیروز برای یکی از خط هام همین پیام شارژ 1000 برای 1000 نفر اول رو فرستاد. اینایی که برای 1000 نفر اول هست خیلی ریسکه نباید فرستاد چون این پیامو برای کلی خط میفرستن و اگرم شارژی داشته باشه سریع تموم میشه Sleepy.gif
ب من ک گفت سوالو پاسخ بده شارژ میدم واس هزار نفر
ریسک..(); ....من....ایرانسل...صدتومن
خوب نمیگه که 1000 نفر تکمیل شده بعنوان مثال من ساعت 6 و نیم دیروز عصر مسابقه shokhi گفت برای 1000 نفر اول شارژ داره ولی کدشو زدم شارژمو خورد و فقط امتیاز داد Biggrin.gif
ایرانسل میفرسته ب ملت...ایرانی جماعت هم دنبال مفته...ولی یعضی ها بی خبرن...و نمیدونن...اگه ایرانپل ب 1میلیوم نفر اس بده خو معلومه ک میزن شایدم بیشتر...اینجاست ک فقط ب جیب میزنه
من یک ماه پیش یک بسته 6 گیگ 25000 سه ماهه ایرانسل گرفتم تا دیروز 5 گیگ بود الان 0 شده چکار کنم؟ اگر کسی میتونه کمکم کنه خصوصی پیام بده تا تایپیک شلوغ نشه.به 700 زنگ میزنم جواب نمیدن:((
بهتره ک ابتدا عضو مسابقه بشی بعد لغو کنی دوباره عضو بشی حالا بعد 5دقیقه دوباره بدون لغو کد عضویت را بفرسی اگه گفت عضوی 5دقیقه بعدش کد شارژ گیر را بفرسی