موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-03-2015، 07:42 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
salam un 2ta kod dg kar mikonan?
vtn va adost manzurame?

کار میکنه ولی هدفش فعلا شارژ خوری هست
ای بابا مسابقه میزارن شارژ نمیده
(29-03-2015، 06:34 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه فکری برای مسابقاتی که میگه عضو نشدی کردم تا اخر هفته رو میکنم  Biggrin.gif

قبل از عید هم این حرف رو زدی ولی چیزی ندیدیم Biggrin.gif
چطور میشه ازاون دوتا هم گرفت؟
(29-03-2015، 07:56 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-03-2015، 06:34 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه فکری برای مسابقاتی که میگه عضو نشدی کردم تا اخر هفته رو میکنم  Biggrin.gif

قبل از عید هم این حرف رو زدی ولی چیزی ندیدیم Biggrin.gif

Biggrin.gif
دقیقا
قبل از عید هم این حرف رو میزد
البته منکه با تست اون دو تا کد رو فهمیدم ولی خود ایرانسل هم حدود 1 ساعت قبل دو تا پیام داد با عنوان Eidi و در اون گفته بود با ارسال پاسخ به 80501 که کد عددی آرزوی دوست داشتنی هست شارژ هزار ببرید و همچنین برای شعر یادت نره هم پیام داد با اینکه به یک سری خطوط پیام میده ولی بازم سیستمش ایراد داره و برای من اونهایی که 737601 قبل 6 عضو شدم دیگه تبریک شارژ نمیده Sad.gif
این 737601 بهم شارژنداد فقط سوال داد؟؟؟
میگن اگه با تاخیر یه ساعته بزنین احتمالش هس شارژ بده Exclamation.gif
(29-03-2015، 08:14 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب امشب تست میکنم فردا شبم تست میکنم اگه جواب داد میزارم انجمن

یعنی امروز با این دوتا مسابقه تست نکردی جواب نداد بهت  Dodgy.gif Biggrin.gif