موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif
(12-05-2015، 08:26 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif

ملودي هم ك دكتره ديگه ملودي واسه سينوزيت چي پيشنهاد داري؟ داره مياد سراغم پ1ارسال گرفتم 1 ماه و خورده اي مريض بودم سردرد همشم بيماري.. سردرد خلط و..... خيلي بد شد حالم اصن... بگو پيشنهاد خودتو دكتر هستي كه...
سلام اول شدم ممنون از کسانی ک بهم رای دادن .
ولی طبق امار از بچهای تایپیک چندنفر فقط رای دادن
بازم ممنونم مرسی
(12-05-2015، 08:36 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-05-2015، 08:26 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif

ملودي هم ك دكتره ديگه ملودي واسه سينوزيت چي پيشنهاد داري؟ داره مياد سراغم پ1ارسال گرفتم 1 ماه و خورده اي مريض بودم سردرد همشم بيماري.. سردرد خلط و..... خيلي بد شد حالم  اصن... بگو پيشنهاد خودتو دكتر هستي كه...

دارو میخوای؟
برای درمون سینوزیت،باید یه دوره کامل...کپسول آموکسی کلاو ۶۲۵ بخوری...حداقل ۳۰تا دونه...باد نباید بخوره به سرت...
برای خلط گلوت هم شربتخلط آور بگیر بخور...دیفن هیدرامین کامپاند هم در کنارش استفاده کن...این داروها آزاد یه کم گرون میشه...ولی پیشنهاد امثر دکترها همین هاست
سلام Heart.gif
آیدا من رای دادم دوسی Wink.gif
محمد انشالا زود خوبشی Tongue.gif
مهران هم ک تحویل نمیگیره Undecided.gif
امروزم خواهرزادم تاشب پیشمه الانم خوابش کردم Exclamation
(12-05-2015، 09:12 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای خلط گلوت هم شربتخلط آور بگیر بخور...دیفن هیدرامین کامپاند هم در کنارش استفاده کن...این داروها آزاد یه کم گرون میشه...ولی پیشنهاد امثر دکترها همین هاست

آره اتفاقا معلوكمه دكتريا بچه ها ناموسن بياين پيبش ايشون Biggrin.gif چون پارسالم دكتره بهم كو آموكسي كلاو داد بعد قرار داد داشتن با داروخونه داروخونه ابله از داروها مثلا يه بسته يا دوتا بسته كم ميكردن... كه به ضررشون نشه.. بعد اينكه من ديدم نوشته اين تعداد توي بسته بايد باشه ديدم نيست رفتم خودم آزاد خريدم دو تا خشاب كه فك كنم 4 تا توشه رخيدم 8 تومن يعني خشابي 4 تومن./. دكترا هم كه بهشون نميشه بگي واسم اينو بنويس به تريش قباشون بر ميخوره Dodgy.gif
برو پیش دکتر عمومی بهش بگو قبلا متخص اینو بهم داده اگ شما هم تاییدش میکنید واسم بنویسین Biggrin.gif اگ ننوشت با من Biggrin.gif Biggrin.gif
(13-05-2015، 11:34 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو پیش دکتر عمومی بهش بگو قبلا متخص اینو بهم داده اگ شما هم تاییدش میکنید واسم بنویسین Biggrin.gif اگ ننوشت با من Biggrin.gif Biggrin.gif

Biggrin.gif به مامانم گفتم اين دكتره كه پزشك خانواده هست بهمون ميده؟ گفت ها عامو هر چي بگي مينويسه... Biggrin.gif چشم حالا ببينيم چي ميشه... اصن گيري افتاديمكا يادمه پارسال همين كو آموكسي كلاو خورد خوب شدم واقعاً خيلي عاليه خانم ملودي دستور مصرفش رو ميدي؟ اين shilow هم دكتره ها رو نميكنه Biggrin.gif مطب بزنيد كنار هم من منشي گري ميكنم براتون Biggrin.gif بيايد يه نقشه ديگه هم بكشيد همه طرح هاتون رو بگيد تا رفتم دكتر بگم اينو واسم بنويسه چيز اضافه ننويسه... Dodgy.gif