موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-05-2015، 07:07 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 07:06 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با کی چی گفتم بگو دیگه؟ Biggrin.gif
من بخوام چیزی بگم جلوت میگم بچه Tongue.gif

میگن فش دادی..... Angry.gif
آره ...؟
زهرا میگه...

نه ساری چیزی نگفته
خودم گفتم
دوس داشتم Tongue.gif
کار بسیار خوبیم کردم Tongue.gif Biggrin.gif

(31-05-2015، 07:09 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه تو اين مدت خطایی از من دیدین
.
.
.
.
.
⊙ _ @
حتما خطای دید بوده وگرنه من که خیلی گلم.. Biggrin.gif Biggrin.gif

این از زبون من بود دیگه؟؟/ Huh.gif Dodgy.gif
من تا الان فک میکردم. Gf
مخفف گوجه فرنگیه...
این دختر همسایمون هروقت نذری میاورد میگفت gf داری منم تو ظرفشون گوجه فرنگی میذاشتم...
بس که من پاک و معصومم
خدا حفظم کنه...☺
تازه فهمیدم که منظور همون دکمه اسانسور طبقه همکفه...
(31-05-2015، 07:11 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 07:07 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 07:06 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با کی چی گفتم بگو دیگه؟ Biggrin.gif
من بخوام چیزی بگم جلوت میگم بچه :

میگن فش دادی..... Angry.gif
آره ...؟
زهرا میگه...

نه ساری چیزی نگفته
خودم گفتم
دوس داشتم Tongue.gif
کار بسیار خوبیم کردم Tongue.gif  Biggrin.gif

(31-05-2015، 07:09 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه تو اين مدت خطایی از من دیدین
.
.
.
.
.
⊙ _ @
حتما خطای دید بوده وگرنه من که خیلی گلم.. :

این از زبون من بود دیگه؟؟/ :

چ بررو... Biggrin.gif از زبون خودمه.... Biggrin.gif
خراب کردی دیگه.......میخواستم ی دستی بزنم ساری و اذیت کنم..... Biggrin.gif  Tongue.gif
من از خودم مطمئنم و از دوستام
فکر کردی ک فکر کردی بچچچچچچه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(31-05-2015، 07:18 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کردی ک فکر کردی بچچچچچچه Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

واااای مامان بزرگ..... Biggrin.gif Biggrin.gif
(31-05-2015، 07:21 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 07:18 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کردی ک فکر کردی بچچچچچچه Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

واااای مامان بزرگ..... Biggrin.gif  Biggrin.gif

بچه ها اون دختری ک بیرونه ساریه....
شوهرش از چادرش انداخته بیرون.... Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif
اره چون گرمم بود Biggrin.gif Biggrin.gif
(31-05-2015، 07:25 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره چون گرمم بود Biggrin.gif  Biggrin.gif
محمد چقد کوچولو بودی Biggrin.gif Biggrin.gif
(31-05-2015، 07:17 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چ بررو... Biggrin.gif از زبون خودمه.... Biggrin.gif
خراب کردی دیگه.......میخواستم ی دستی بزنم ساری و اذیت کنم..... Biggrin.gif  Tongue.gif

من همدست نمیشم برا اذیت کردن ساری Tongue.gif Biggrin.gif