موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عزیزانم امضامو بخونید... امیدوارم چیزی از ما ب دل نگرفته باشید ب هر حال هر اومدنی یه رفتنی هم داره.. شاید یه روز برگشتم ولی امروز نیام فردا کسی منو نمیشناسه... Tongue.gif

برام دعا کنید زندگی داره سخت میگیره...

خدانگهدار.. Sad.gif
[quote='+plus' pid='96117' dateline='1433061940']
حالا ك اومدم كسي نيست Sad.gif
[/qu

هستم...هوا گرمه درو بستم... Exclamation.gif  Biggrin.gif
(31-05-2015، 03:51 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزانم  امضامو بخونید... امیدوارم چیزی از ما ب دل نگرفته باشید ب هر حال هر اومدنی یه رفتنی هم داره.. شاید یه روز برگشتم ولی امروز نیام فردا کسی منو نمیشناسه... Tongue.gif

خدانگهدار.. Sad.gif

چرا میخوای بری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تازه داشتیم با هم مچ میشدیم ک دخترا رو اذیت کنیم./...... Biggrin.gif Biggrin.gif Wink.gif
(31-05-2015، 03:51 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزانم امضامو بخونید... امیدوارم چیزی از ما ب دل نگرفته باشید ب هر حال هر اومدنی یه رفتنی هم داره.. شاید یه روز برگشتم ولی امروز نیام فردا کسی منو نمیشناسه... Tongue.gif

خدانگهدار.. Sad.gif

کجا؟؟؟؟؟
زود بیا محمد

فکرکنم نت نداره
ایشالا مشکلاتت حل شه داش ممد Heart.gif
(31-05-2015، 04:18 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم دارم میرم داداش....
بخاطر ی مشکلی
تا آخر خرداد بر نمی گردم....
خدافظ همه.... Sad.gif Undecided.gif Exclamation Tongue
پ به عشق شما منم دیگه نمیام Heart.gif
(31-05-2015، 04:25 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 04:18 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم دارم میرم داداش....
بخاطر ی مشکلی
خدافظ همه.... Sad.gif  Undecided.gif  Exclamation  Tongue

کنکور؟؟؟ Undecided.gif
(31-05-2015، 04:26 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 04:25 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم دارم میرم داداش....
بخاطر ی مشکلی
خدافظ همه.... Sad.gif  Undecided.gif  Exclamation  Tongue

کنکور؟؟؟ Undecided.gif

ن...ی مشکل دیگه......

داش مهران تو باش.....
تاپیک بدون تو برا کسی صفا نداره.....
فاطی هس ...زهرا هس...بقیه هستن.... Wink.gif