موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-05-2015، 05:56 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاام
محمد2 عروس هلندی سفیدش خ قششنگه

کلن قشنگه....... Biggrin.gif
حالا ک شما پرنده پرورش میدین منم میخوام برم یه خفاشی جغدی چیزی بگیرم پرورش بدم...... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
من پرنده ندارم ک Biggrin.gif
(26-05-2015، 06:11 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پرنده ندارم ک Biggrin.gif

من یه مرغ مینا داشتم  فرار کرد..... Sad.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
1 بفرستين به 737604 اگه خبر ندارين شارژ ميده Biggrin.gif
(26-05-2015، 06:16 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1 بفرستين به 737604 اگه خبر ندارين شارژ ميده  Biggrin.gif

خیلی وخته شارژشو گرفتم Biggrin.gif Biggrin.gif
من آخرین بار خونه بابام ی پرنده خشمل دیدم گذاشتمش تو قفس ولی اهلی نبود ی روز فقط داشتمش غذانخورد صبح اومدم آزادش کنم ولی مرده بود خخخخ گریه کردم Sad.gif
(26-05-2015، 04:36 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس بگو عروس هلندی لوتینو بخره قشنگتر از مرواریدی هست Biggrin.gif

عروس هلندي آلبينو خيلي قشنگ تره به نظرم سفيد يه دست اصن برق ميزنه ها... ولي خيلي گكرونه...

ملودي اگه جفت بگيري خيلي بهتره جوجه هم ميكنه كيف ميده Biggrin.gif Tongue.gif آلبينو يه تك 700 تومنه قك كنم لوتينو نصف اينه.. Tongue.gif
(26-05-2015، 06:20 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من آخرین بار خونه بابام ی پرنده خشمل دیدم گذاشتمش تو قفس ولی اهلی نبود ی روز فقط داشتمش غذانخورد صبح اومدم آزادش کنم ولی مرده بود خخخخ گریه کردم Sad.gif

مملي مرغ مينا خيلي گستاخه يحتمل فك كردي خيلي دستيه و حس كردي فرار نميكنه و كرد... چند روز پيشم يه شيرني فروشيه اين نزديكي كاتسكو دم قرمزشو گم كرده آطلاعيه داد هر كي پيدا كنه  مژگاني ميگيره و چميدونم...  Biggrin.gif  كسي ك پيدا كنه ميبره ميفروشه نمياره واسه 100- يا 200 تمكن خدمت تو والا 1 و خورده ايه خو  Tongue.gif

چه رنگي بود سارينا كوفته؟ توام كه هر اتفاقي ميافته خيلي خيلي خيلي گريه ميكني خخخخخخ 
بچه ها من يه بلبل دارم خيليييييييييييييي نازه

ميخوام يه همستر يا يه خرگوش مينياتوري بخرم جراحي كنمش
(26-05-2015، 06:33 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:20 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مملي مرغ مينا خيلي گستاخه يحتمل فك كردي خيلي دستيه و حس كردي فرار نميكنه و كرد... چند روز پيشم يه شيرني فروشيه اين نزديكي كاتسكو دم قرمزشو گم كرده آطلاعيه داد هر كي پيدا كنه  مژگاني ميگيره و چميدونم...  Biggrin.gif  كسي ك پيدا كنه ميبره ميفروشه نمياره واسه 100- يا 200 تمكن خدمت تو والا 1 و خورده ايه خو  Tongue.gif

چه رنگي بود سارينا كوفته؟ توام كه هر اتفاقي ميافته خيلي خيلي خيلي گريه ميكني خخخخخخ 
ن باو من که تو خونه ولش نکرده بودم......
قفسش تو تراز روی صندلی بود بعد باد و طوفان شد و ما هم یادمون رف بریم بیاریمش تو خونه....بعد که رفتیم دیدیم قفس افتاده و فرار کرده....