موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-05-2015، 10:18 AM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 10:06 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فاطی ن خطرناکترین قسمتش استفاده از هویه و چسب حرارتیه Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

یه بار با داشم داشتیم شارژر گوشیرو سیماشو هویه میکردیم یه لحظه سیم لحیم ذوب شد و داشم هویه رو کرد تو سوراخ دماغم......
لامصب می سوخت خفن...... Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

خیلی خاطره باحال و عجیبی بود... Confused  Confused  Biggrin.gif  Biggrin.gif
(31-05-2015، 10:20 AM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 10:17 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد چرا 2 تا اکانت داری مریضی بچه Angry.gif  Biggrin.gif

ههه.
اون پستو ک پاکیدم...... Biggrin.gif Biggrin.gif
حیف شد فهمیدی منم..... Tongue.gif Tongue.gif

من خخخخ تیزم بچه
ن بین خودمون میمونه من خخخخخ رازدارم از بچها بپرس
(31-05-2015، 10:20 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif کی 2تا اکانت داره ساری؟؟؟؟

من هیچ کاری جز خوردن و خوابیدن بلد نیستم Dodgy.gif

چاق نشی یه وخت..... Dodgy.gif  Dodgy.gif  Wink.gif
(31-05-2015، 10:23 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 10:20 AM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 10:17 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد چرا 2 تا اکانت داری مریضی بچه Angry.gif  Biggrin.gif

ههه.
اون پستو ک پاکیدم...... Biggrin.gif  Biggrin.gif
حیف شد فهمیدی منم..... Tongue.gif  Tongue.gif

من خخخخ تیزم بچه
ن بین خودمون میمونه من خخخخخ رازدارم از بچها بپرس

اگ رازات دست بچهاس ک اون دیگه راز نمیشه.....
بعدشم ادمین خودش میدونه....این راز نیس...... Biggrin.gif  Biggrin.gif  Wink.gif
(31-05-2015، 10:23 AM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 10:20 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif کی 2تا اکانت داره ساری؟؟؟؟

من هیچ کاری جز خوردن و خوابیدن بلد نیستم Dodgy.gif

چاق نشی یه وخت..... Dodgy.gif  Dodgy.gif  Wink.gif

Highslide JS
Biggrin.gif نه مملی مواظبم خب اما واقعا کاری بلد نیستم حتی اشپزی
بچه ها باي باي من رفتم كتابخونه
دعا كنيد چيزي ياد بگيرم
(31-05-2015، 10:28 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif نه مملی مواظبم خب اما واقعا کاری بلد نیستم حتی اشپزی

خخخخخ Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

زن زندگی نیستی دیگه.....
دیگه نمی گیرمت...... Biggrin.gif Biggrin.gif Wink.gif

من آشپزی بلدم....
مخصوصن فست فود ساختن.....
تو پیتزا درست کردن خیلی حرفه ایم ...همه با پیزاهام حال میکنن....
لازانیا هم خوب درست میکنم.....
برو امین موفق باشی
محمد2 من رازدار بقیم و راز هرکس پیشم محفوظه
(31-05-2015، 10:29 AM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها باي باي من رفتم كتابخونه
دعا كنيد چيزي ياد بگيرم
خدافظ
مگ امتحان نداشتی الان.....؟؟؟////

فیزیک بود.و..... Biggrin.gif  Biggrin.gif  Huh.gif  Huh.gif