موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
وای بالشو نچین گناه داره محمد
خب بگو کیم مگه چیه بیارش انجمن خخخخخخخ
سلام بچه ها خوبید؟
آقا محمد سینوزیتت در چه حاله،
رو مخم راه رفته امروز من اصن با چيدن بال مخالفم ولي چجون زورم اومده حتما بايد بچينم Biggrin.gif
اگه آوردمش انجمن كه شما همگي شرح زندگي منو ميدونيد اگه رفت ديگه بر نميگرده كه خخخخخ ن شوخي كردم دعوتتم كنم شما نمياين عمراً Biggrin.gif
سلام ملودي خوبي؟ ها واقعاً انگار بهتر شدم چند روز درگيري مشكلاتي پيش اومد نتونستمئآب نمك قرقر كنم كپسولم نخورد گلاب ب روت يه بسته فقط.. آخه وقتي ميخورم اسهال ميگيرم!!!!!!!!!! چون ميترسم بميرم شمام از غصه من دق كنين نميخورم Biggrin.gif

سرم ولي درد ميكنه با گردنم اين مشكل اساسي ديگكه داره جووني كرديم ديگه Biggrin.gif .................
سلام ملودی مهران خوبییید
خوب میشی محمد خودتو کنترل کن Biggrin.gif Tongue.gif
من ک اون موقع احتمالا نیستم ک بیام عروسیت حالا کارت بفرست واسم Exclamation
نره اومده كپي زده برابر اصل  Biggrin.gif

ميخواستم اينو دستي كنم شبيه باباش ميشه خوشگله يعنمي تا حدي شده ولي رنگاش هنوز پررنگ نشده! اين عكسا واسه 5 روز پيشه الان خيلي بزرگتر شدن! Biggrin.gif
ولي چون يكم وحشي بازي در ميارن اعصابم خورد كردن منم قهر كردم ديگه اصن پيششون نميرم  
اينا ك دسته جمعيه اوني ك تكي گرفتم ميخواستم اونو آروم كنم متاسفانه ب دليل نگرفتن وقت دقيق ك بدونم كي چند روزشه نشد.. :

Highslide JS

دوم

Highslide JS

سوم خخخخخخخ اينو ميگما با عكس بالايي دوتاشون يكي اند ميخواستم دستي كنم  ولي شايد بازم بشه نميدونم خيلي وحشه..  Biggrin.gif  خيلي نه يهو ميبيني ميپره  بازم نا اميد نميشم...

Highslide JS

چهارم عكس خانوادگي  Biggrin.gif  

Highslide JS

سارينا يهويي بزار بچه گيرت بياد 4 قلو مثه اين... نميدونه به كدوم برسه همين الانم صداشون داره مياد مامانش دارع غذاش ميده خخخخخخخخ Biggrin.gif  Biggrin.gif
وای خخخخخخخخ نازن خ Biggrin.gif خ دوستشون دارم
ن بچه ن Sad.gif
(18-05-2015، 06:36 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ملودی مهران خوبییید
خوب میشی محمد خودتو کنترل کن Biggrin.gif Tongue.gif

خخخخخخخخخخ آره واقعا هم بايد كنترل نمود خخخخخخخ Biggrin.gif

شايدم دختر از اقوام سيد باشه كي ميدونه مجبوري بياي...
(18-05-2015، 06:39 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای خخخخخخخخ نازن خ Biggrin.gif خ دوستشون دارم
ن بچه ن Sad.gif

خخخخخخخ نيگاي مامانش كن با اين 4 قلو زاييدنش هنوزم بالاش افتاده هست خاك بر سر خخخخخخخ مامانش دومي از سمت راسته باباشم اونيه ك كمرش پررنگه بقيه جوجه Biggrin.gif باباش انقد زورش مياد از بچه ها آخه مامانه بهشون ميرسه باباش بچه ها رو ميزنه ديگه وقت جدا كردنه... مشتري ام پاش خوابيده Biggrin.gif

يعني خودم ب شخصه ديدم اممانه داشت به بچه غذا ميداد باباش پريد مامانو زد بچه رو هم زد..
نكته:‌بچه كگيرت اومد شوهرتم داشته باش. بر اساس يك داستان مرغ عشقي والا Biggrin.gif يعني همه عشقيا اينجوري ان... Biggrin.gif
آخه سید تو اقوامشون دختر ندارن ک فقط ی برادرزاده6 ساله داره ی 5 ماهه Shy.gif
(18-05-2015، 06:36 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ملودی مهران خوبییید
خوب میشی محمد خودتو کنترل کن Biggrin.gif  Tongue.gif

سلام
 مرسی