موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-05-2015، 12:35 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:31 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فرگل قدم رنجه فرمودین Biggrin.gif

الکی سلام نده شما خصوصی سلام دادین وقتی ازش پرسیدی Angry.gif Biggrin.gif

من ازکسی نپرسیدم Angry.gif
بقیه ناراحت میشنا Biggrin.gif خخخ
یکم ارزون حساب کن مشتری شم Biggrin.gif
(16-05-2015، 12:36 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:35 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:31 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ازکسی نپرسیدم Angry.gif

میگم پرسیدی Angry.gif بگو آره Angry.gif Biggrin.gif
همون 6تا خیلی ارزونه از شارژ اوردم به اعتبار Biggrin.gif

دوستان من دیگه برم بخوابم خوش گذشت

شبتون بخیر
(16-05-2015، 12:38 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همون 6تا خیلی ارزونه از شارژ اوردم به اعتبار  Biggrin.gif

دوستان من دیگه برم بخوابم خوش گذشت

شبتون بخیر

باشه قبوله گریه گریه Biggrin.gif
شبت خوش Blush.gif Biggrin.gif

سلام مهران نه والا یه له له ديگم داریم یکی از بچه ای کسی مراقبت میکنه ميگن ل'ه ل,ه
(16-05-2015، 12:43 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مهران نه والا یه له له ديگم داریم یکی از بچه ای کسی مراقبت میکنه ميگن ل'ه ل,ه
سلام
کار کار خودته Biggrin.gif
فاطی شب بخیر این مهران جنبه نداره قبول نمی کنه حق با تو.خود ت گفتی دیگه بچه ن Biggrin.gif
(16-05-2015، 12:51 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی شب بخیر این مهران جنبه نداره قبول نمی کنه حق با تو.خود ت گفتی دیگه بچه ن Biggrin.gif

باهات قهرم جدی Sad.gif
له له دعواش کن Sad.gif
شب خوش Sad.gif