موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-05-2015، 09:14 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif خب دانشجو نباید دانشگاه بره ک میسی میسی

ميسي ميسي چي چيه فحخشه/ ؟ Biggrin.gif جدي يوني نميري ترم چندي؟ Tongue.gif من نرم استاد داارم ميزنه... Dodgy.gif
سلاام
من راحتما اصلا نرفتم Biggrin.gif Biggrin.gif
چیزیم ازدست ندادم شمام ناامیدتون نمیکنما وقتی درستون تموم بشه میشید عین من ولی ی مدرک دارید Exclamation.gif
يكي بگه من اينو كجاي دلم بزارم؟ Biggrin.gif Undecided.gif Sad.gif

نام پذیرنده : مخابرات فارس آسیاتک
کد پذیرنده : بماند Angel.gif

مبلغ قابل پرداخت :

457,800 ریال
(26-05-2015، 09:36 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاام
من راحتما اصلا نرفتم Biggrin.gif Biggrin.gif
چیزیم ازدست ندادم شمام ناامیدتون نمیکنما وقتی درستون تموم بشه میشید عین من ولی ی مدرک دارید Exclamation.gif

خخخ من گفتم برم مدرك رو بگيرم فعلا.. بعدم خدا كريمه آخه تو اقوام سر خر مثلا در سخون بوديم خيلي زشت بود كاري نميكردم مجبوري ديگه... Biggrin.gif حالا دسم ميخونم خدا هم كريمه درسم دوس دارم بد نيست Tongue.gif
ن تو ک رشتت عالیه فقط همت کن تا فوق پیش برو جدی میگم موفق میشی Biggrin.gif
منم درسخون بودم خب پول نداشتم ادامه بدم Sad.gif
(26-05-2015، 09:46 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن تو ک رشتت عالیه فقط همت کن تا فوق پیش برو جدی میگم موفق میشی Biggrin.gif
منم درسخون بودم خب پول نداشتم ادامه بدم Sad.gif

Biggrin.gif من فوقش تا سر كوچه پيش ميرم والا  Biggrin.gif  استاد دانشگاهم بد نيستا...  Tongue.gif  ب دخترا 20 ميدم بزار شايد شدم استاد يوني نميدونم بايد سخت بخوني يكي نيست بزنه تو سرم بخونم خوب درسا رو دوست دارم ساده هم هست بخوني متوجه ميشم ولي ميايم اينجا تقضصير ادمينه ها  Biggrin.gif

من برم ادامه تستي ها ج بدم يه سري سوال ديگم هست خيلي سوال.. ايشالا مزاحمتون ميشم فعلا باي عزيزانم <3 
? حیله دولت روحانی
و اصلاحاتی ها ?

آیا اندیشیده اید :

چرا وضعیت بازار با وجود اینکه بازار در دست خود باند حامیان روحانی و هاشمی رفسنجانی اینقدر نابسامان است.❓

چرا به بهانه افزایش نقدینگی و بالا رفتن تورم در کشور
وامهای بانکی یا همان حق و پول بیت المال مردم را بر روی خود مردم بسته اند❓

چرا میوه در این دوسال اخیر به افزایش تا ۱۶۴ درصدی قیمت رسید❓

چرا تورم بهمراه رکود اقتصادی در اکثر کالاهای تولید داخل وجود دارد❓

چرا شیر فلکه واردات بی رویه را باز گذاشتند تا تولید و کارخانجات داخل دچار رکود و ورشکستگی شود و موجب نارضایتی عمومی مردم و بیکارشدگان گردد❓❓

چرا بنزین کارتها شارژ نشده و زمزمه بنزین تک نرخی ۱۰۰۰ تومانی را براه انداخته اند❓همان بنزینی که با وجود کاهش ۵۰درصدی قیمت نفت در جهان از ۴۰۰تومان به یکباره ۷۰۰تومان شد.

چرا نرخ اب و گاز و برق طی یکسال و نیم اخیر ۳برابر گران شد ❓

چرا به این همه نارضایتی عمومی و فشار اقتصادی به ملت بها نمیدهند❓

همه اینها در یک کلام خلاصه میشود :??

❌ فشار عمومی به ملت ،
تا ملت به نظام و رهبری فشار وارد کند
تا
نظام و رهبری مجبور به پذیرش توافق ذلت آمیز توسط آمریکای جهانخوار جنایتکارشود.

دولت روحانی در لجبازی برنامه ریزی شده ، مقابل ملت و رهبری است تا با زور هم که شده حرف خودش که همان توافق ذلت بار است را با فشار و همراهی مردم به کرسی بنشاند.

?بقول قدیمی ها
به مرگ گرفته اند تا به تب راضی شویم.

?➖?➖?➖?
بهانه جویی برای شکست مذاکرات شروع شد...
آنهم چه گستاخانه!!!!

???????????????????
? جسارت بی شرمانه روزنامه خاندان هاشمی به رهبر عزیز انقلاب !!!!

? یک روز پس از بیانات قاطع رهبری عزیز در دانشگاه امام حسین ،

? روزنامه اصلاح طلب "آرمان" و نزدیک به هاشمی نوشت :
در بحث هسته ای سیاسیون موضع گیری های غیرکارشناسی مطرح می کنند که رسیدن توافق را با مشکل مواجه و کار را برای مذاکره دشوار می کند !!!

? تنها وزارت خارجه نيست كه بايد ديپلماتيك سخن بگوید ...

? شخصيت‌هاي ديگر هم كه پشت تريبون مي‌روند بايد بدانند وقتي سخن آنها شنيده مي‌شود بايد در چارچوب و براساس ادبیات ديپلماتيك باشد ...

? چنين مواضعی ممكن است منجر به اين شود كه روند برداشته شدن تحریم‌ها طول بکشد و دشمنان از این موضع‌گیری علیه ما سوءاستفاده کنند !!!

? این موضع‌گیری از روی دلسوزی است اما نتیجه‌ای که عاید ما می‌شود و در واقع در قاعده هزینه و فایده هزینه‌اش حداقل در کوتاه‌مدت برای مردم بیشتر است نشان می‌دهد اگر كسي می‌خواهد سخني يا موضعي اتخاذ كند كه هزينه آن فقط به پاي مردم نوشته شود فکر نمی‌کنیم کسی این موضع‌گیری را در راستای خواست عمومی قلمداد کند !!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

? حسن روحانی هم در تبریز گستاخانه ، مشابه این سخنان کنایه آمیز به رهبر عزیز انقلاب را برزبان آورده بود !!!

? بنظر میرسد تیم هاشمی - روحانی در پی شکست نقشه تسلیم کامل دستاوردهای با شکوه هسته ای به شیطان بزرگ در تلاش اند بهر شکل ممکن رهبری را در مقابل خواست ملت نشان دهند !!! و شکست احتمالی مذاکرات را به رهبری نسبت دهند !!!

? البته دولت تدبیر !!! و امید !!! گویا اقتدار رهبری و هوشیاری و بصیرت مردم را فراموش کرده یا دست کم گرفته است !!!

? حسن روحانی نماینده تام الاختیار هاشمی بهتر است بداند اتخاذ سیاستهای دوران قجری در برابر مستکبرین ، نام افراد ذلیل را در ردیف خائنان به ملت بزرگ و شجاع ایران ثبت خواهد کرد ...
???????
استاد ک عالیه ولی اگ تو دادگاه باشی بهتره درامدش
برو داداشی درس خخ واجبتره
سلام ساری Heart.gif

رشته محمد مگه چیه
سلاااام فاطی جووون Blush.gif
وکالت میخونه پسرم خخخخ Biggrin.gif