موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-05-2015، 06:22 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهران فقط یه خط داره Shy.gif

Wink.gif Shy.gif
(28-05-2015، 06:24 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2015، 06:22 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ عجب صدات دراومد فاطی......!!!!!!!!!
تو از کجا میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یادمه میگفت از ی مسابقه 20...30 تومن گرفته....چجوری میشه پس؟؟؟؟؟؟ Huh.gif Huh.gif Dodgy.gif Tongue.gif

ن بابا یه بار 10 تا گرفتم داداشم اونم از همین 3 تایی و دو تا مسابقه Wink.gif Blush.gif
(28-05-2015، 06:27 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Wink.gif Shy.gif

تو 6..7 ماهی ک عضو سایت شدم کلن 40 تومن شارژ دراوردم...... Biggrin.gif Biggrin.gif
همین امروز 35 تومنشو با تخفیف ب رفیقم 26 فروختم...... Sad.gif Sad.gif
بچها این مسابقه 3نفر
جدید کدش چنده؟
قدیمیا ن ها!!!!!!
فردا آزمون داریم.....
هی ......
دو هفته دیگه کنکور.....
حالم از هر چی درسه بهم میخوره..... Sleepy.gif Sleepy.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
مملی کسی نمیخواد من 30 دارم میخوام بفروشم گوشیمو درست کنم Sad.gif
(28-05-2015، 06:31 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها این مسابقه 3نفر
جدید کدش چنده؟
قدیمیا ن ها!!!!!!

تو امضام نوشتم.. Cool.gif
(28-05-2015، 06:32 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مملی کسی نمیخواد من 30 دارم میخوام بفروشم گوشیمو درست کنم Sad.gif

نمیدونم......
باید بپرسم....
چند درصد تخفیف میدی؟؟؟؟؟؟
لامصب شارژو ک به رفیقم ک دادم همون لحظه ی بسته اینترنتی زد 25 هزار تومنش پرید..... Biggrin.gif Biggrin.gif
در ضمن سملام
ممل
من ازص اون گرفتم یبار