موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-05-2015، 10:03 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارم میمیرم از دلشوره الان زنگ زدم خاموشه گریه  گریه

گریه نکن حتما ش تموم کرده
(13-05-2015، 10:03 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساری الان خونه تنهام نگو بدجنس Biggrin.gif

مهران سیستانی هستی؟

منم تنهام دلم مثل سیر و سرکه میجوشه Sad.gif
(13-05-2015، 10:03 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساری الان خونه تنهام نگو بدجنس Biggrin.gif

مهران سیستانی هستی؟

آره فاطی Blush.gif
برم زنگ بزنم مامانم باهاش حرف بزنم آرومشم Sad.gif
ساری جون فکرای بد رو ازخودت دور کن ... یه دور با تسبیح صلوات بفرس دلت اروم بگیره... انتن نمیده دیگه چیز مهمی نیست که... خیالت راحت زود برمیگرده خونه Heart.gif
(13-05-2015، 10:06 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساری جون فکرای بد رو ازخودت دور کن ... یه دور با تسبیح صلوات بفرس دلت اروم بگیره... انتن نمیده دیگه چیز مهمی نیست که... خیالت راحت زود برمیگرده خونه Heart.gif

مرسی فاطی.دست خودم نیست بخدا.ایخدا زود روشن بشه گوشیش من میرم ی لیوان آب بخورم از استرس معدمم درد.شبخوش دوسیا Sleepy.gif
بقیشم معنی کنم؟ Biggrin.gif
باشه ساری برو عزیزم

مهران بگو Biggrin.gif
میگه یواش یواش اومدم بر در خونه تا بابای زهرارو دیدم دیوونه شدم
به روستا اومدم با موتور روسی با زهرای دور دونه احوال پرسی کردم Biggrin.gif
جدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟