موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-05-2015، 12:15 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:13 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینکه نامردیه بخدا فقط یک خط دارم گریه  گریه

گریه نکن حالا تو پیدا کن بعد باهم کنار میایم Biggrin.gif

باهان کنار چطوری پس میای؟ Biggrin.gif
(16-05-2015، 12:26 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:15 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:13 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی شیک و مجلسی بهت اعتبار میدم Blush.gif Biggrin.gif خخخخخBiggrin.gif
(16-05-2015، 12:25 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:20 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب مهران زیرحرفت داری میزنی باریکلا یادم باشه دیگه باهات کل کل نکنم Biggrin.gif  گریه  گریه

مرد و حرفش

من ک چیزی نگفتم Confused گفتم نه فقط تو زیر قولم نزدم Confused Biggrin.gif مگه نه له له؟ Biggrin.gif

آره له له  Biggrin.gif مهران قول دادی بهش؟ یه شارژم به من بده مهران Biggrin.gif
سی لام چیو من گفتم نه ما یه له له داریم که میگیم اوووه ه ه له له Biggrin.gif
(16-05-2015، 12:28 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:26 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی شیک و مجلسی بهت اعتبار میدم Blush.gif Biggrin.gif خخخخخBiggrin.gif
باشه شارژ که نمیدی  Biggrin.gif 
3تا معنی برای له له اوردم ضرب در 2 میشه یعنی 6تا اعتبار باید بدی Shy.gif
سلام فرگل قدم رنجه فرمودین Biggrin.gif
(16-05-2015، 12:29 AM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:25 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:20 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب مهران زیرحرفت داری میزنی باریکلا یادم باشه دیگه باهات کل کل نکنم Biggrin.gif    

مرد و حرفش

من ک چیزی نگفتم Confused گفتم نه فقط تو زیر قولم نزدم  Biggrin.gif مگه نه له له؟ Biggrin.gif

آره له له  Biggrin.gif مهران قول دادی بهش؟ یه شارژم به من بده مهران Biggrin.gif

نه له له Confused  اوه مای گاد Biggrin.gif الان فرگلم میگه بهم شارژ بده Confused منو دوره کردین Biggrin.gif
(16-05-2015، 12:30 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه قسط بندی کن Confused Biggrin.gif روزی یکی Biggrin.gif Confused Biggrin.gif
(16-05-2015، 12:31 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فرگل قدم رنجه فرمودین Biggrin.gif

الکی سلام نده شما خصوصی سلام دادین وقتی ازش پرسیدی Angry.gif Biggrin.gif
(16-05-2015، 12:34 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:30 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه قسط بندی کن Confused Biggrin.gif روزی یکی Biggrin.gif Confused Biggrin.gif

باشه قسط بندی
فردا 3تا پس فردا 3تا Biggrin.gif Biggrin.gif