موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شوهر انقده خوووووووووفه جونه من بیا بخواه Biggrin.gif
(21-05-2015، 10:35 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توروخدا ساری ببین چقداذیتم میکنه؟؟میبینی؟
دلشادبات قهرم
من ی کم پرحرفم نمیتونم ساکت بمونم دس ازسرم بردار

Undecided.gif دختر خوب - من گفتم کسی اینجا حق نداره اسمی از گروه بیاره حتی تو خصوصی
دلی اگ دخترمو دادمت جواب سلامم نمیدی گریه
(21-05-2015، 10:36 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسما Confused زشته من اینجوری ادبت نکردم Angry.gif
ادمین خب دامادمیا باید از الان فکرشوهر باشم واس دخترم Biggrin.gif

Biggrin.gif ما که دوماد نشدیم - Biggrin.gif یه شیشه بذار روی گاز سرخ که شد اسما رو ببر کبابش کن ادب بشه Biggrin.gif
چو زن راه بازار بگیرد بزن Biggrin.gif گر نه تو در خانه بشین چو زن Biggrin.gif Biggrin.gif (ربطی نداشت )
(21-05-2015، 10:42 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلی اگ دخترمو دادمت جواب سلامم نمیدی گریه

وا دو ساعته دارم حرف میزنم خب سلام سلام صد تا سلام ساری خانمBiggrin.gif
دلی بری بالاهم بیایی پایین هم
من قانون خودمودارم یک سال دارم میام اینجا1000بارگفتی یدونه ام گوش ندادم قندمن خودتوخسته نکن
بیخیال من شوبمن گیرنده
اصلامن لال بشم راحت میشی؟
سلام ب روی ماهت ب چشمون سیاهت داماد گلم Biggrin.gif
دخترمو میدم بهت ولی پول ندارم جهیزیه بخرما Sad.gif
(21-05-2015، 10:44 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلی بری بالاهم بیایی پایین هم
من قانون خودمودارم یک سال دارم میام اینجا1000بارگفتی یدونه ام گوش ندادم قندمن خودتوخسته  نکن
بیخیال من شوبمن گیرنده
اصلامن لال بشم راحت میشی؟

یکی اینو بگیره زنگ بزنین فامیلش بیان میزنم محرومش میکنم ها Biggrin.gif Tongue
(21-05-2015، 10:47 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ب روی ماهت ب چشمون سیاهت داماد گلم Biggrin.gif
دخترمو میدم بهت ولی پول ندارم جهیزیه بخرما Sad.gif

کو دخترت ؟اشکال نداره منم پول ندارم زن بگیرم Biggrin.gif Biggrin.gif
اقا ادمین شما چندسالتونه Exclamation