موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام خانم النا دل مام تنگ شده منم 16 ا اولين امتحانمه ببينم چيكار ميشه... خخخخخخخخخ سرمونم درد ميكنه و

خوبي فاطي فرگل كينگ دوستان

سارينا چ خبر كم پيدايي سنگين شدي تحويل نميگيري Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif
خوبی محمد Wink.gif
(18-05-2015، 01:26 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خانم النا دل مام تنگ شده منم 16 ا اولين امتحانمه ببينم چيكار ميشه... خخخخخخخخخ سرمونم درد ميكنه و

خوبي فاطي فرگل كينگ دوستان

سارينا چ خبر كم پيدايي سنگين شدي تحويل نميگيري  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Tongue.gif

س ممد خوبم دادا تو خوبی؟ Blush.gif
سلام دوسیا
دلم نمیاد بکسی این حرفو بزنما ولی تو حقته مرض محمد من سنگین بودم کفارت Angry.gif
من الان ناهارخوردما از سردرد خوابیدم چشمم هم درد میکنه 
محمد کارت دارم زود بیا سوال دارمSad.gif
سلام مرسی فاطی قربانت چ خبر شما خوبی

قربانت کینگ خوبم چ خبر شما خوبی خخخخ

خخخ سلام خانم سارینا خانم خوبی Biggrin.gif کدوم حرفو؟ اهه قهر میکنما نه شوخی کردم آره واقعا ک حقمه سر ماجرا دیروز....

بعد اینکه شب فک کنم اگه سردرد شدید شه میرم دکتر مگه سالی چند بار ما اینجوری
شیطان میشویم اینم میریم دکتر یه شب بعدش دو تا آمپولم میزنه میشم مثه روز اول خخخخ
منم همچنان سرم از صبح درد مکنه خوابیدمم ساعت 5 و 10 دقیقه بود بیدار شدم یه حلال زاده اس داد آمدیم بفرما سری جان خوبی Biggrin.gif
من تخم مرغ زنگ زدم مامانم واسم شکوند3تا تا سرحالترشدم مسکن هم خوردم یذره بهترم
تو بهتری؟
کفارت میگی خندم میگیره Biggrin.gif Biggrin.gif
فحش شیرازیه خب چیکارکنم Biggrin.gif بخندی خشکل میشی Wink.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif فدااااااااات مهربون
خخخخ بابا دیگه اینقد تخم مرغ نشکون یه سری برو دکتر چه اشکالی داره خخخخ منم بهترم ولی اصن تو سر و گردنم مشکل داره شدید نیست ولی یهو شدید جیرم دکتر همیشه 2 تا آمپول میزنه اصن توپ میشما..خخخ Biggrin.gif
خداوکیلی دل خودمم میخواد آمپول بزنم... ولی چیزی ک هست بابام اینا نمیزارن راستی دفترچمم تمدید نکرد تیله سگ گفت 2 شنبه بیا Biggrin.gif
کفارتا خودتونیید Biggrin.gif