موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اصن تو قانون اومده ک پرنده رو شونه هرکی بشینه ماله اونه....
ینی اگه مغازه دار طوطیشو دست یه نفر ببینه نمیتونه بره ازش بگیره....
(26-05-2015، 06:42 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من يه بلبل دارم خيليييييييييييييي نازه

ميخوام يه همستر يا يه خرگوش مينياتوري بخرم جراحي كنمش

Biggrin.gif كوفت Biggrin.gif

همستر خبوه قشنگه جفت بخر زود حامله ميشه 5 تا بچه هم مياره خخخخ قبلش جاش رو مُحيا كن... كشكي نياري وِلامون شه.. يعني آواره شه./. Biggrin.gif

بعد اينكه خرگوش مينياتوري هم حواست باشه بچه خرگوش نندازن بهت جاي مينياتوري بعد 1 ماه ببيني بزرگ شده... Biggrin.gif Tongue.gif البته خرگوش كلا قشنگه./..
(26-05-2015، 06:47 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:42 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من يه بلبل دارم خيليييييييييييييي نازه

ميخوام يه همستر يا يه خرگوش مينياتوري بخرم  جراحي كنمش

Biggrin.gif كوفت  Biggrin.gif

همستر خبوه قشنگه جفت بخر زود حامله ميشه 5 تا بچه هم مياره خخخخ قبلش جاش رو مُحيا كن... كشكي نياري وِلامون شه.. يعني آواره شه./.  Biggrin.gif

بعد اينكه خرگوش مينياتوري هم حواست باشه بچه خرگوش نندازن بهت جاي مينياتوري بعد 1 ماه ببيني بزرگ شده...  Biggrin.gif  Tongue.gif  البته خرگوش كلا قشنگه./..
كليشون رو در ميارم

كدومشون قوي تره؟؟
ديگه بدشانس باشي همينه.. Biggrin.gif چميدونم والا.... پرنده دست هر كي باشه ال همونه هي مام يه عشقي كوچولو داشتيم بي احتياطي كرديم گربه خوردش.. تو حياطم ميبردمش ولي نميپريد بره از جوجگي پيش خودمان بود حيفش... Sad.gif
(26-05-2015، 06:50 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:47 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كليشون رو در ميارم

كدومشون قوي تره؟؟
هيچ كاريشونم نميتوني بكني Biggrin.gif

خرگوش جون دار تره Biggrin.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از خرگوش چندشم میشه فقط از دور دوست دارم خخخخ زود تکسیر میشن کل دنیا رو میگیرن ایییش Tongue Tongue
محمد شبیه تیسک بود ولی پراش مثل گنجشگ بود ولی مطمئنم ن تیسک بود ن گنجشک
(26-05-2015، 06:51 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 06:50 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كليشون رو در ميارم

كدومشون قوي تره؟؟
هيچ كاريشونم نميتوني بكني  Biggrin.gif  

خرگوش جون دار تره  Biggrin.gif

من 12 تا عمل موفق داشتم 
33 تا تشريح 
Tongue
امین خخخخخ بدی چرا میخوای کایشو دراری مریضی Angry.gif
(26-05-2015، 06:53 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین خخخخخ بدی چرا میخوای کایشو دراری مریضی Angry.gif

ميخوام تو كارم حرفه اي بشم
ميزارمشون تو الكل كليه هاشن رو
جاشون امنه 
تو فكر نباش
Biggrin.gif Tongue