موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-05-2015، 10:14 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-05-2015، 10:08 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-05-2015، 10:05 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif

چی شده دادا

هیچی مهران اسم گوشیت چیه ؟Biggrin.gif

سونی ST25i
Blush.gif
چطور؟ Biggrin.gif
البته یه نوکیا هم دارم Shy.gif
ببین میتونی برنامه news from socialife روش نصب کنی بعد فید سایت موبایل روز بهش بده همه مطالب رو میاره تو برنامه و راحت میتونی مطالب رو بخونی Biggrin.gif
فعلا نمیشه تاچش خرابه Sad.gif
ولی اینجوری اگه بشه ک خیلی خوبه Biggrin.gif
دیگه pc رو میندازم دور Biggrin.gif
(22-05-2015، 10:22 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه شدنش که میشه ولی نمشه وارد حساب کاربریت بشه و فقط میتونی مطالب رو بخونی و آهنگها رو انلاین گوشی بدی واسه دانلود هم وارد مرورگر میشه Biggrin.gif ولی در کل قشنگ و باحاله Cool.gif خودم کشفش کردم
(22-05-2015، 10:35 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-05-2015، 10:22 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه شدنش که میشه ولی نمشه وارد حساب کاربریت بشه و فقط میتونی مطالب رو بخونی و آهنگها رو انلاین گوشی بدی واسه دانلود هم وارد مرورگر میشه Biggrin.gif ولی در کل قشنگ و باحاله Cool.gif خودم کشفش کردم

فقط میشه از دور نظارت کرد و مطالبو دید و دانلود کرد Biggrin.gif دیگه اسپم هم نمیشه داد خخخخ Biggrin.gif
وقتی تو میگی باحاله بایدم باشه Shy.gif
ماشالا Blush.gif
4 خرداد آلبوم علی عبدالماکی میاد بیرون Blush.gif
آری آری Biggrin.gif Biggrin.gif
(22-05-2015، 10:43 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4 خرداد آلبوم علی عبدالماکی میاد بیرون Blush.gif

Tongue.gif وقتی اومد میذاریمش
ولی از مرتضی پاشاییم ب زودی میاد Biggrin.gif ولی شاید آخر خرداد Biggrin.gif