موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ن محمد2.مهران تو خصوصی بهش گفته ب فاطمه گلی و داداش مهرانم تهمت نزن ما دخترا اینجا فقط شماره همو داریم مگ ن فاطی
(31-05-2015، 10:39 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مملی بهت نمیگم تا تو خماریش بمونی Biggrin.gif

مگ من معتادم... Angry.gif  Angry.gif

خوب از این حرفت جوابمو گرفتم دیگه.... Biggrin.gif  Biggrin.gif  Wink.gif
(31-05-2015، 10:35 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راست میگه ساری یه رازداریه ک نگوو اصلا نمیشه از زیر زبونش حرف کشید Biggrin.gif

مهران نت نداره.....

خوب از زیر زبون منم کسی نمیتونه چیزی بکشه بیرون.....آخه مگ زیر زبون چی داره ک بخوای بکشی بیرون..... Tongue.gif Tongue.gif Biggrin.gif
(31-05-2015، 10:39 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن محمد2.مهران تو خصوصی بهش گفته ب فاطمه گلی و داداش مهرانم تهمت نزن ما دخترا اینجا فقط شماره همو داریم مگ ن فاطی

ن...من شماره فاطیو دارم..... Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif
فاطی به انجمن خواهریتون خیانت کرده..... Biggrin.gif  Biggrin.gif
نخیرم Angry.gif
من برم کاردارم شماهام برید درساتونو بخونید
ف Heart.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif من شماره همه این انجمن رو دارم هان مملی ب جز تو فقط خخخخخ

برو ساری Heart.gif
(31-05-2015، 10:51 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  Biggrin.gif من شماره همه این انجمن رو دارم هان مملی ب جز تو فقط خخخخخ

برو ساری Heart.gif
قصدم اذیت کردن بود ک مثه اینکه ساری باور کرد....Biggrin.gif
شوخی کردم باو.....
من شماره تو رو آخه از کجا آوردم.... Undecided.gif  Exclamation  Wink.gif  Confused
(31-05-2015، 11:03 AM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 10:51 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  Biggrin.gif من شماره همه این انجمن رو دارم هان مملی ب جز تو فقط خخخخخ

برو ساری Heart.gif
قصدم اذیت کردن بود ک مثه اینکه ساری باور کرد....Biggrin.gif
شوخی کردم باو.....
من شماره تو رو آخه از کجا آوردم.... :.

الان رسمن ازم خواستی شمارمو بدم؟؟؟؟؟////
وای......
من برم قایم شم..... Wink.gif  Biggrin.gif  Tongue.gif  Biggrin.gif
س
بچها من کمرم خ درد میکنه گریه گریه گریه
از وقتی از عروسی اومدم روز خوش ندارم Biggrin.gif Biggrin.gif
های دوباره Biggrin.gif

مگخ مجبوری کفش پاشنه دار بپوشی خخخخخ