موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچها من دارم آماده میشم برم دیگ جاتون چلو عروسی میخورم
شبتون خوش Biggrin.gif
(28-05-2015، 08:16 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2015، 08:13 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2015، 08:11 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2015، 08:07 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2015، 08:00 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین خدایی چنسالته؟
محمد2 ولی آخرش ک تند میشه دوستدارم همه زنا میان وسط دستمالای رنگیشونو تکون میدن خ باحاله شیرازیام لباس سنتیشون قری هست میپوشن
من تا حالا ی بارم نپوشیدم شوهریم دوست نداره لباسارو  Sad.gif

18 سال 
دارم كنكور ميدم برا بزشكي
اینطور ک تو میخونی احتمالن تهرانو میاری دیگه آره؟؟؟؟؟
100% دكتر ميشم

خسته نباشی....وختی رشتت تجربیه دکتر میشی دیگه.....
رفیق داداشم رشتش ریاضی بود سال سوم رفت تجربی تو کنکو ر فک کنم رتبش 120 شد رفت دانشگاه تهران......

داشم خودش رشتش ریاضیه...الان برق میخونه.....7..8 تا از رفیقاش رتبه دو رقمی شدن.....
یکی شونو یادمه باهاش رفیق بودم رتبش11 ریاضی شد...یکیشونم رتبش 3 شد..... Confused Confused
(28-05-2015، 08:17 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبتون خوش Biggrin.gif

تو رو خدا منم با خودت ببر
قول ميدم آبرو داري كنم
آقا من خوب ميرقصم
Biggrin.gif Sad.gif
(28-05-2015، 08:17 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبتون خوش Biggrin.gif

به به  Biggrin.gif
خوش بگذره ساری جون Wink.gif Heart.gif Biggrin.gif
(28-05-2015، 08:22 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبتون خوش Biggrin.gif

تو رو خدا منم با خودت ببر
قول ميدم آبرو داري كنم
آقا من خوب ميرقصم
Biggrin.gif Sad.gif

تو دوس دخترتو بیار همه چی حله...... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
فاطی معلومه امروز سرحال نیستیا.....!!!!!!!!!!!!!!
نرفتم هنوز معدم درد گرفته Sad.gif
(28-05-2015، 09:03 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نرفتم هنوز معدم درد گرفته  Sad.gif

تو هم ک کلن معدت مشکل داره ها.... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
همیشه درد میکنه!!!!!!!
ماه رمضون چطور میخوای روزه بگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمیتونم روزه بگیرم الان 3ساله دکتر گفته نگیر Sad.gif
ن معدم عصبیه واس همین درد گرفته آخه عصری خخخخ واس بابابزرگم غصه خوردم سرخاک داییم تو حال سکته بود هنوزم باورش نشده Sad.gif Sad.gif
رفتم دیگه بای