موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-06-2015، 01:08 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2015، 01:05 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باهاتون قهرم امین و محمد

خانم ساري شما داريد از واقعيت دور ميكنيد و نميخواهيد واقعيت رو قبول كنيد

آورین......
آدم باید انتقاد پذیر باشه........ Biggrin.gif Tongue.gif
حالا بهتر شد.... Wink.gif
(02-06-2015، 01:08 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساری میتونی بلو استک رو لپ تاپت نصب کنی بعد تو بلو استک اپرا مینی نصب کنی.....اینطوریم میشه.... Biggrin.gif
خیلیم راس میگیم...

ساری اینو خوندی؟؟؟؟؟؟
اینم روش خوبیه....
چی شد همه ساکتیدید؟؟؟/......دوستان من امروز دیگ نمیام تا 22م ...برام دعا کنید نتیجه دلخواهمو بدست بیارم.... Angel.gif
(02-06-2015، 01:14 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شد همه ساکتیدید؟؟؟/......دوستان من امروز دیگ نمیام تا 22م ...برام دعا کنید نتیجه دلخواهمو بدست بیارم.... Angel.gif

داداش من همين الا ندعا كردم

دستت طلا داداش قبل رفتنت چنتا اعتبار بنداز اينور ديدار
(02-06-2015، 01:17 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2015، 01:14 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستا داشتم دادم...... Biggrin.gif Biggrin.gif
دمت گرم...
(02-06-2015، 01:18 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2015، 01:17 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستا داشتم دادم...... Biggrin.gif  Biggrin.gif
دمت گرم...
دمت هات
e.e.e.eیدونه دیگ هم داشتم دادم بت....... Biggrin.gif Biggrin.gif
تو هم یدونه بده 150 شم برم پی کارم.... Biggrin.gif Wink.gif
Angry.gif فاطی ساری زهرا کجاااايين. پشت سر دلشاد غیبت میکنین منم صدا کنین خب آآآه نامردا Biggrin.gif زوووود بيايييين Tongue.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
غیبت نکردیم ک Undecided.gif Tongue.gif

من هستــــــــــــم Shy.gif
بچ ها خوبي بدي ديدين حلال كنين
بايد از اين تايبيك برم باعث ناراحتي يكي شدم
باي بچه ها خيلي خوش گزشت
باي Heart