موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-05-2015، 11:57 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد0212 کجایی؟رو به راهی؟
نامزدم رفته برام قناری خریده قناری ماده سفیدهست...
قناری نر زرد لیمویی...
جیزی در موردش میدونی؟ Shy.gif

نه والا از قناری چیزی سر در نمیارم مبارکت باشه

سلام خوبی رو به راهی رو به رشدی؟ Exclamation.gif امضانو دیدم خیلی خندیدم مرسی
عزیز جان آدم ک هدیه رو رد نمیکنه بره هر چیزی جای خودش خوبه Biggrin.gif راجع ب قناری نمیدونم

شوهرتم میدونه تو پرنده بازیا برات پرنده گرفته واش یه زن پرنده بازم گیر ما بیاد جفت شیم Biggrin.gif Tongue.gif
نه من از ریخت و پاش قناری خوشم نمیاد،وقت نمیکنم بهش برسم،میگم ببرتش،برام مرغ مینابگیره...
(26-05-2015، 01:20 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مملی من کاسکو دارم،با طوطی سبز هم دارم،قناری هم که دیروز گیرم اومد Biggrin.gif

خوشا ب سعادت... Biggrin.gif
کدومشون کلمات بیشتری بلده؟
نه بابا ملودی مینا خیلی از این حسودا هست خیلی ام ور میزنه زر زر میکنه یعنی... رو مخ آدمه بعد خیلی به صاحبش عادت میکنه وابسته میشی.. زیرسم زیاد کثیف میکنه باید تند تند عوض کنی دو روز به بار بهد از 1.2 ماه از هوسش میافتی... اگه خواستی یری الان جوجه مینا گیرت میاد.... بگیر اگه جومه اصل باشه نژادش خوب باشه حرفم میشه یادش داد فک کنم شاه تخم تهرون چیز خوبیه ... مشخص نیست ک کدوم مال کجاست بستگی ب فروشنده داره راست بگه یا نه...اگه خواستی بگیری یه جوجشو بگیر جوجش مثلا میبینی 1 .2 ماهس تازه راه افتاده هم کوچولو قشنگه هم شیطونه بهت عادت میکنه.. بزرگم بگیری باز عادت میکنه ولی کوچیک من بیشتر دوست دارم ک جوجه ها رو خودم بطرگ کنم تا اینکه برم به چیز آماده بگیرم زبون
مرغ مینا حسوده چشم نداره بزینه با یکی دیگه هستی اگه بهش نرسی دلش میگیره لابد بهدشم میمیره.... Tongue.gif
اون جوجه ملنگوت چی شد؟ حرف تونستی یادش بدی؟ بزرگ شده؟ عکسشو میزاری ببینیم؟ Rolleyes.gif
عکسش با گوشی نمیتونم بذارم،سرفرصت چشم

مملی...کاسکو من همه حرفی میزنه،فقط حرف بد نمیزنه Biggrin.gif
طوطیم هنوز کوچیکه محمد...ولی برو، بدو...دست پاشکسته میگه...
گفتم قناری رو ببره...عروس هلندی بگیره Shy.gif
سلااام
ملودی واقعا قناریتو نمیخوای؟
بابای سید قناری داره خخ نازن بخوای واست میپرسم راجبش ولی اگ نمیخوایشون ک هیچ
Biggrin.gif