موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-06-2015، 11:12 AM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 11:11 AM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 11:07 AM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 10:23 AM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 09:15 AM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش ممد خوشم مياد موندي داري گوش ميدي(مگ نگفتم برو)
اين فرشته خانوم هنوز نفهميده يكي از تفريحاتم چيه
داره برام از خون و تيكه تيكه كردن ميگه Dodgy.gif

داداشمون کارش تیکه تیکه کردن اونوخ درمورد کارتون تیک تیکه کردن براش میگی....؟
Wink.gif

دادا بهت دو تا اعتبار دادم تا به 20 برسی...... Biggrin.gif
داداش دمت جيزززززززززز

بچه ها همت كنيد اعتبارمو ب 30 برسونيد
ببينم چيكار ميكنيد هاااا
رونون حساب وا كردم هااا Biggrin.gif  Tongue.gif

اعتبارام تموم شده ورنه میدادم......
رفتم به اون پوریا ک بهت منفی داده بود ی منفی دادم....  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Wink.gif

اي ول حال ميكنم باهات
بهش ب خاطره ابم دادن منفي داده بودم
لج كرده بود اومد بهم منفي داد
همه ميدونن من آدم سر ب راهيم Tongue.gif

منم بهت 2 تا اعتبار دادم ك بشن 130
(01-06-2015، 11:13 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پلاس یا همون پولس خخخخ عکست خیلی ترسناکه... من شب بیام میرتسم Angry.gif

نترس...من اینجام....بالا سرتو نیگا کن..... Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Wink.gif
عکس خودت بدتره Biggrin.gif
منو مملي جو گرگينه و خون اشام گرفتيم
زديم تو سريال خارجي
Biggrin.gif خدا ب راه راست هدایتون کنه
(01-06-2015، 11:14 AM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین قسمت جدید گیم آف خیییلی خفنه....
جان اسنو میره با وایت واکر ها میجنگه....خیلی قشنگه..... Biggrin.gif  Biggrin.gif
فک کنم تبدیل شد ب وایت واکر.... Angry.gif

اوه ماي گاد
Confused
خيلي خفن شده ديگه
(01-06-2015، 11:36 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif خدا ب راه راست هدایتون کنه

چي ميگي تازه ما همديگه رو ديديم
كسي از دوستام خيلي فيلم نميبينه
بر عكس من ك هفته اي 10 فيلم ميبينم
هر وقت باهاشون در مورد فيلم حرف ميزدم
انگار داشتم با ديوار حرف ميزنم
حالا مملي رو ديدم
Biggrin.gif Biggrin.gif دوتاتون ب راه راست برید
(01-06-2015، 11:48 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  Biggrin.gif دوتاتون ب راه راست برید

Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy
(01-06-2015، 11:49 AM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2015، 11:48 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  Biggrin.gif دوتاتون ب راه راست برید

Dodgy  Dodgy  Dodgy  Dodgy

ما ب راه راست نمیریم.....
راه راستو میکشونیم سمت خودمون..... Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif