موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به به کدبانویی دیگه Biggrin.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
کسی نیست Sleepy.gif
من رفتم شبخوش Exclamation.gif
فاطي بابات سيبيل داره ميخواد ماچم كنه سيبيلاش ميشينه تو لپم درد ميگيره نميخام خودت بيا منوببر بگردون Biggrin.gif

خوب سارينا به نامزدش بگو دست منم بگيره ببره چي ميشه مگه Biggrin.gif

آيدا واست فرستادم خخخخخخخخ ايشلا اول چي يه چيزي ام به ما بماسه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

اييي كوكب خانم من از نخود فرنگي بدم مياد بخصوص تو الويه ديدي مريضن دلم هم ميزنه Biggrin.gif

ولي عجب اسمني ام بود كوكب يادش بخير هيش گذشت يادتونه خانواده هاشمي كه به مشهد ميرفتن؟ نميدونم به مشهد ميرفتن كجحا بود لوي خونواده هاشمي رو يادمه يادش بخير آخي خيلي خوش ميگذشت با اينكه همش استرس و ترس بود و كتك خوردن Biggrin.gif
وقت نشد پنیر درست کنم موند واس فردا Undecided.gif
بهتری محمد Biggrin.gif
كوكب خانم، خوب بحث آزادم ميايم داري ميري كه Biggrin.gif آزار داري؟ Biggrin.gif
Biggrin.gif
خودت آزار داریییییی ی نفرم دیگم وقتی اذیتش مبکنم میگه سیدآزاری خخخخخخ Biggrin.gif
(12-05-2015، 08:12 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقت نشد پنیر درست کنم موند واس فردا Undecided.gif
بهتری محمد Biggrin.gif

خ پنير اينجوري درست ميكني من دوست دارم Biggrin.gif
خوشمزه ميشه بخصوص بي نمك باشه كم نمك يعني...

مرسي چي بگم والا... بايد ببينيم توي هفته چه اتفاقي ميافته اگه تا اواخر هفته آينده طوريم نشه ايشالا خوب ميشم... اگه بشه هم كارم ساختست.. فعلا كه دست به كار دادم ... Biggrin.gif كپسول 500 گرفتم ميخورم چرك دندونم خشك شه از اون ور قرص سر ماخوردگي پارسال مريض شدم سميه رو كه ميشناسين.... پرستاره بهم گفت سديم كلرايد بگير شستشو بده.... ديگه گرفتم و... الان هم اسپري سديم كلرايد گرفتم شستشو دهندست فك كنم ضد عفوني كنه ميريزم تو ممخام ك شايد دردي دوا بشه... روش نوشته مرطوب كننده ولي فك كنم خاصيت داره كه سميه گفت.. سرم شستشو هم همينه ديگه.. بعد روتون ب ديوار عنبر نساء دود ميكنم... خيلي تند و تيزه دودش واسه سينوزيت هم خوبه.. اگه خراب بشه خيلي بده دردسره.. گریه
(12-05-2015، 08:14 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودت آزار داریییییی ی نفرم دیگم وقتی اذیتش مبکنم میگه سیدآزاری خخخخخخ Biggrin.gif

سيده Biggrin.gif سيد چي بيد Biggrin.gif