موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-05-2015، 09:34 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی من داییمو خخخخ دوست داشتم
فکرمیکردم هفته دیگس
امشب ناچارم برم عروسی چون دیشب رفتم Sad.gif

خدا بيامرزتش توام گيري ها... Tongue.gif فكر اونايي ك رفتن نباش زندگي كن گذشته ها ميگذره آينده هم مياد و ميره الان زندگي كن بجاي فكر قبل و آيند رو بكني اينجوري دپرسم نميشي يحتمل جانم شاپالاخ ميخواي؟ Biggrin.gif
محمد طرز صحبتت یجوریه همش من خندم میگیره حتی از حرفای جدیت Biggrin.gif  Biggrin.gif
(28-05-2015، 09:46 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد طرز صحبتت یجوریه همش من خندم میگیره حتی از حرفای جدیت Biggrin.gif  Biggrin.gif

كوفت بگيري خوب Biggrin.gif اي اوف بر من باد Biggrin.gif يه بار همينطوري به يكي گفتيم عاشقتيم هي خنديد خنديد خنديد تا آخر شكست عشقيم داد بعدم گفت من ميخنديدم فك ميكردم شوخي ميكني خخخخخ بيخهيال بزار خوش بگذره بخند جانم Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif Biggrin.gif
اوووووووووووخی اوف بر دشمنت Biggrin.gif خب خیلی جالب میحرفی
Tongue.gif Biggrin.gif Tongue.gif Biggrin.gif ميخوايم يه حموم بريم ناموسن يه هفتس هيچ كاري نداريم و سرمون شلوغه.... بخدا سرمش داره شپش ميزنه از بس خاروندم چربي مياد زير ناخونم خخخخخخخخ Tongue.gif ميخوام برم حموم يه چند دقيقه ديه... Angel.gif
(28-05-2015، 09:53 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوووووووووووخی اوف بر دشمنت Biggrin.gif خب خیلی جالب میحرفی

خب ديگه ما اين بيديم چشات جالب ميبينه جانم Biggrin.gif Tongue.gif بيا خصوصي بيا خصوصي جلو بچه ها چيزي نگو ميفهمن... خخخ الكي مثلا گولش زدم وااااالا Biggrin.gif Angel.gif گوگولي مگولي ها Biggrin.gif Biggrin.gif
فاطمه گلی من دارم میرم Heart.gif
شاید امروز دیگ نتونم بیام Sad.gif
(28-05-2015، 09:56 AM)amin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره مجازی واتس با ۳ اکانت واتس
پ خ بدید Heart.gif

به ادمين بگم بگيره دو كارده بكنتت؟ Biggrin.gif خوب بابا جون ادمين خودش داره ميفروشه بازار خراب نكن ديگر... :| بعد اينكه تبليغ ميخواي بكني چند تومن بده ادمين بگو تبليغشو برات بزاره رو سايت!!!!!!!!!!!!!!! پيام بازرگاني مياي جانم... Heart.gif
(28-05-2015، 09:57 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه گلی من دارم میرم Heart.gif
شاید امروز دیگ نتونم بیام Sad.gif

كجا ميري جانم هنوز ك با ما دو كلام نحرفيدي Tongue Tongue
محمد Biggrin.gif Biggrin.gif گوگولی مگولی

باشه ساری عزیزم خبری بود بهت میگم Heart.gif