موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بحث آزاد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حالا پسرم محمد جان بزار بیان خواستگاری بعدشم من بزرگش کردم کفارت Biggrin.gif
درست میکنم یادت میدم
خب خودمم عاشق شکلات و کاکائو هستم
دوست عزیز میدونم اونجا اسپم میشه بعضی وقتا هزاران حرف بی مورد میزنن اونجا کار من فوری بود پرسیدم
وااای ادمیییین Confused Biggrin.gif
تاپیکت موضوعش چیه؟
Biggrin.gif هیچی باو هنوز نذاشتم میخواستم یاد بگیرم اخه انجمن زیاد رفتم این یکم فرق داشت
(19-05-2015، 02:48 PM)poya8211 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز میدونم اونجا اسپم میشه بعضی وقتا هزاران حرف بی مورد میزنن اونجا کار من فوری بود پرسیدم

دعوات میکنن وگرن من کاری ندارم داداشم
بسته ب موضوعت برو مکان مناسبش بعد سمت چپ نوشته ارسال موضوع روش کلیک کن ی صفحه باز میشه عنوانت رو بنویس و بقیشم بری متوجه میشی
(19-05-2015، 02:51 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 02:48 PM)poya8211 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعوات میکنن وگرن من کاری ندارم داداشم
بسته ب موضوعت برو مکان مناسبش بعد سمت چپ نوشته ارسال موضوع روش کلیک کن ی صفحه باز میشه عنوانت رو بنویس و بقیشم بری متوجه میشی

خیلی ممنون میدونم واسه خاطر من گفتی Shy.gif
بابت پاسخگوییتم ممنون اعتبار داده شد.
مرسی
آخه بعضی وقتا حرفی ب آدم میزنن ک ن میشه جواب داد ن جواب نداد
فاطی دخترم اومدی؟داداشت مخالفه Sad.gif
خخخ خوب بابا شوخی کردم ننشی دیگه... Biggrin.gif Tongue.gif معذرت
گریه گریه گریه
خخخخخوب حالا نگرب زشته چشات قرمز میشه سید میاد کتک کاری میشه میزنتمون Biggrin.gif