موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان مسابقه ستاره ها و کل کل نا محدود شارژ میدهن من ک تو این بی شارژی موفق شدم 7 هزار بگیرم Biggrin.gif
(01-05-2015، 06:16 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مسابقه ستاره ها  و کل کل نا محدود شارژ میدهن من ک تو این بی شارژی موفق شدم 7 هزار بگیرم Biggrin.gif

احسنت کمک کن مام بگیریم تو این بی شارژی 
اوکی مرسی Sajad_N و msd
(01-05-2015، 06:22 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-05-2015، 06:16 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مسابقه ستاره ها  و کل کل نا محدود شارژ میدهن من ک تو این بی شارژی موفق شدم 7 هزار بگیرم Biggrin.gif

خخ من کمک کنم ! Wink.gif Biggrin.gif Tongue.gif

آقا اسماعیل شما کارتون خیلی اشتباه هست چون 4 تا مسابقه فعال کردید وهر روز همراه اول  اس میده و کلی شارژ ازتون میگیره به نظر من بهتره یکی از مسابقات فعال باشه .اون 3 غیرفعال کنید Biggrin.gif
حامد کد مسابقه ک نامحدود هس رو بزار نمدونم کدوم هس
ممنون دوست خوبم آقا ایرانی. ظاهرا دو روزه خطوط همراه اول شهر ما مشکل پیدا کرده چون به شماره همراه اول دیگه هم پیام میفرستم ارسال نمیشه! البته بعضی وقتها ارسال شده بود Undecided.gif
و یکی بگه چیکار کنف ک اس نمیاد از کدا دیگه
جواب فعال شدنش
(01-05-2015، 06:31 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-05-2015، 06:22 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخ من کمک کنم ! Wink.gif Biggrin.gif Tongue.gif

آقا اسماعیل شما کارتون خیلی اشتباه هست چون 4 تا مسابقه فعال کردید وهر روز همراه اول  اس میده و کلی شارژ ازتون میگیره به نظر من بهتره یکی از مسابقات فعال باشه .اون 3 غیرفعال کنید Biggrin.gif

خطم شارژ نداره بزار هر چقدر دلش میخواد کم کنه کسی کدم نمیزنه شارژ بگیرم شارژ دار شه 
سلام شارژایرانسل هست امروز؟
(01-05-2015، 06:33 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حامد کد مسابقه ک نامحدود هس رو بزار نمدونم کدوم هس

اکثر کدهای زیر امضای دوستان نامحدوده کلکل0شمارش 203060 تعداد ش 10 تامیده 205025 تعداد نامحدود میده و 203880 همینطور...