موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
قبض 5000تومنی ایرانسل هرکی داره پ خ بده من 800تومن خریدارم Biggrin.gif
(05-05-2015، 09:21 PM)reza0641 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 09:18 PM)منوچ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها لطفا با این حرف ها بگید
ق ش گ ج ا م پ ر ث ه

دوستان بلافاصله پیام جوابش میاد . من فرستادم هنوز جواب نیومده 

قاشق
جامه
بلافاصله جواب میاد پ چرا برا من هنوز نیومده جواب پیام چیکار کنم
(05-05-2015، 09:19 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
س ق ی ر ث ژ م ل پ ا

مثلث؛قلیل؛سلام؛ثریا
(05-05-2015، 09:25 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 09:19 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
س ق ی ر ث ژ م ل پ ا

مثلث؛قلیل؛سلام؛ثریا

من هنوز جواب برام نیومده چیکار باید کنم 
دوستان غلط هم جواب بدین شارژ رو میده.
من اشتباه ج دادم بارم گفت تبریک و شارژ و داد.
(05-05-2015، 09:13 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی یا دوتا یا سه تا یا چندتا؟

سعی جون تو اصلا نفرس بهت شارژو میده خخخ Biggrin.gif
(05-05-2015، 09:23 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبض 5000تومنی ایرانسل هرکی داره پ خ بده من 800تومن خریدارم  Biggrin.gif

2 تومن میفروشم 5 تا میتونم بگیرم  Biggrin.gif
بچه ها اینو بگید
د ه خ ژ ا ک ص ز ش ر
خوب خوشبختانه ایرانسل چندتا مسابقه فعال گرده که همگی شارژ دارند البته فقط 3 هزار نفر که تا به حال مسابقه های کاپ ابی و کاپ قرمز و مزه و موبایلینگا شارژ دادند و میمونه مسابقه های میلیونر و مدرسه ما و کجامیری سفر و کودک شگفت انگیز و قصر سرگرمی و خاطره ها و مستطیل سبز و سفر با ماشین زمان  که ان شاالله تا 31 اردیبهشت اینها همشون شارژ 3 هزار نفر دارند پس تقریبا میشه گفت هر روز به جز روزهای 5 شنبه و جمعه شارژ خواهد بود البته به جز این مسابقه ها احتمالا چندتا مسابقه دیگه از جشنواره های قبل هم شارژ دارند پس میشه تا 31 اردیبهشت تقریبا روی 2 تا شارژ 3 هزار نفر

پس کسانیکه دوست دارند تست کنند مسابقات حواسشون به این مسابقه های جدید باشه البته بعضیهاشون قدیمیه ولی مرحله دوم یا سومشونه